V osudí zbývají už jen čtyři jména. Zatímco na spanilou jízdu Tampy Bay by vsadila asi většina expertů, Dallas své fanoušky příjemně překvapuje. Podobné tažení jako ve své premiérové sezoně pak zažívá i tým z Vegas. Kvarteto mužstev pak doplňuje tým Islanders, který nemá s boji v play-off tolik zkušeností, nicméně jistě není radno jej podcenit…

Sázkaři mají jasno, Florida je nejlepší volba

Kučerov, Point, Gourde, ale také Palát a Johnson. Rozložit ofenzivní sílu do více formací se v Tampě povedlo a dá se říci, že lídr jako Stamkos možná zase tolik nechybí – i když by se určitě kouči Cooperovi hodil a přinesl ještě více originality před brankou soupeře. Po tolika kanonádách ale nelze pochybovat, že Tampa je na vrcholu sil a v opravdové formě. A co brankář Vasiljevskij? Jestli se loňské play-off moc nepovedlo, letos už je úspěšnost zákroků vysoko nad 93 procenty a nelze o ničem pochybovat. Když je v obraně lamželezo jako Hedman, všechno jde tak nějak samo, že? Islanders tahají za kratší konec, i když jména jako Barzal, Eberle nebo Pelech budí respekt.

Druhé semifinále mezi Vegas a Dallasem je také velmi zajímavé. Na jedné straně perfektně chytající Lehner, na druhé Chudobin. Souboj dříve odepisovaných brankářů je kořením každého duelu vyřazovacích bojů a zapomínat určitě nesmíme ani na českou účast v podobě Tomáše Noska. Ten nemá ve Vegas zrovna ofenzivní úkoly, přesto se už dokázal trefit. Na straně Dallasu hraje výborně Radek Faksa, jenž je také spíše defenzivněji laděným centrem. A v dresu Tampy má největší šanci na Stanley Cup Ondřej Palát, který je v ideálních letech. Co víc si může český fanoušek přát?

 

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu