finále nhl

NHL vrcholí, v osudí zůstává ještě osm týmů

NHL vrcholí, hráči se dostávají do tempa, brusle jsou nabroušené. O tom, že Detroit nebo Ottawa nebudou mít šanci zasáhnout do bojů o Stanley cup, bylo jasnou ještě před pauzou způsobenou Covid-19. Nyní se však o osudu sezony rozhoduje znovu v ledových arénách, i když bohužel bez diváků a emocí s tím spojených. Pittsburgh, Washington

NHL vrcholí, v osudí zůstává ještě osm týmů

finále nhl

NHL vrcholí, hráči se dostávají do tempa, brusle jsou nabroušené. O tom, že Detroit nebo Ottawa nebudou mít šanci zasáhnout do bojů o Stanley cup, bylo jasnou ještě před pauzou způsobenou Covid-19. Nyní se však o osudu sezony rozhoduje znovu v ledových arénách, i když bohužel bez diváků a emocí s tím spojených. Pittsburgh, Washington nebo Chicago jsou také ze hry, zbývá už jen osm jmen. Jak vlastně dopadne vypjatý souboj o nejcennější hokejovou trofej světa?

Tampa Bay nebo Dallas – žhaví kandidáti na trůn NHL?

O některých týmech nelze pochybovat, Blesky jsou každoročně pasovány na zisk titulu, ale vždycky tomu něco chybí. Vloni se jim podařilo vypadnout už v prvním kole vyřazovacích bojů a budou si nyní chtít spravit náladu. Proč ne právě na Bostonu, který jim stojí v cestě ve čtvrtfinálové bitvě? Nepodceňujme však Raska, Pastrňáka nebo Marchanda

Další tři čtvrtfinále jsou také rozehraná, utkává se v nich Philadelphia Flyers s New Yorkem Islanders, Vegas Golden Knights a Vancouver Canucks, Colorado Avalanche a Dallas Stars. Právě poslední z jmenovaných může být žhavým kandidátem na finále NHL. Laviny už dvakrát porazil, Chudobin chytá výborně a tým pracuje jako celek velmi kompaktně. Favoritem na titul jsou určitě i hokejisté Vegas, tento tým není radno podcenit – jak se o tom přesvědčili před dvěma lety hráči favorizovaných týmů, jimž zbyly jen oči pro pláč. A zbývalo jen málo, aby Zlatí rytíři pozvedli nad hlavu Stanley cup, pamatujete?

Vše pro hokejové fanoušky

Sázkové kanceláře mají jasno…

Outsiderem je, vlastně snad celkem po právu, Vancouver a příliš velké šance se nedávají ani Philadelphii. Ovšem, v play-off NHL se bojuje o každý metr ledu a rozhodnout mohou maličkosti. Počkejme si, jak se situace vyvine – za pár dní může být všechno úplně jinak. A především, těšme se z hokeje, který se ani nemusel hrát, kdo ví jak to celé dopadne a jestli se soutěž znovu nepřeruší. Nezbývá než doufat.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *