Co je Skate Fender?

Skate Fender je vnější přídavná ochrana na hokejové brusle, díky které jste maximálně chráněni proti úderům hokejkou, nebo střel  do oblasti nártu, kde v oblasti jazyka brusle není noha chráněna. Tuto ochranu můžete často vidět u profesionálních hráčů, kteří jsou si vědomi možných rizik poranění nohou.

Skate Fender je velmi často používán u hráčů NHL ale i mnoha hráčů u nás.  Tuto část chráničů na brusle nejvíce využívají obránci, nebo hráči, kteří se často vyskytují před brankou. Z českých hráčů používá Skate Fender např. Tomáš Plekanec, Jiří Novotný, nebo Matěj Střítezský.

 

skate fender - chranič nártu brusle

SKATE FENDER

 

Skate fender je vyroben z tvrzeného plastu, který vydrží i tvrdé střely od profesionálních hráčů.

Skate fender je nabízen ve třech variantách:

– Standartní model, který je využíván největším procentem  hráčů.

– Full PRO – odlehčený model ochrany , který je zároveň pružnější a snadněji rozptyluje nárazy do chrániče.

– Compact Pro model – „ořezaný“ model pro hráče, kteří chtějí chránit jen určitá místa jako jsou nárty a kotníky.

 

Všechny modely jsou k dispozici ve dvou velikostech, které vyhovují většině seniorských velikostí ,  pro hokejové brusle.  Všechny modely je možno upravit tak, aby maximálně přilnul k brusli a vy jste nepocítili žádný rozdíl.

 

Oficiální video z dílny Skate Fender.

 

 

Skate fender můžete zakoupit v našem e-shopu, jeho dostupnost je vždy na dotaz, proto prosím kontaktujte naše prodejce, kteří Vám pomohou s výběrem správné velikosti a sdělí Vám předpokládaný termín doručení. Objednávky můžete taktéž zaslat pomocí emailu.

Autor : Tobi