nejlepší hráči týdne nhl

V uplynulém týdnu (končícím 23. února 2020), byli vyhlášeni tito tři hráči. Pavel Francouz z Colorado Avalanche, Mika Zibanejad z New York Rangers a Andrew Mangiapane z Calgary Flames.

#1 – PAVEL FRANCOUZ

Pavel Francouz

Francouz měl rušný týden, odchytal všechny čtyři zápasy a jeho tým vyhrál tři z nich, včetně jednoho prodloužení. Týden začal jedinou ztrátou, která byla 4: 3 v prodloužení proti Tampa Bay Lightning. Když 19. února čelil Newyorským ostrovanům, zastavil 27 střel a jeho tým zvítězil 3-1. Poté, co vychytal svou první nulu proti Anaheim Ducks, zakončil týden vítězstvím 2-1 proti Los Angeles Kings. Týden skončil s 1,46 GAA, 0,941 SV%.

S čím chytá Pavel Francouz

  • Maska: Vaughn Carbon Elite Pro
  • Lapačka: Vaughn Velocity V9 Pro
  • Vyrážečka: Vaughn Velocity V9 Pro
  • Hokejka: Warrior Ritual V1 Pro
  • Betony: Vaughn Velocity V9 Pro
  • Brusle: True Custom

Pavel využívá výstroj Vaughns 2020 Velocity V9 Pro, které je určeno pro brankáře hybridního stylu, který se spoléhá na svou flexibilitu a reflexy.

#2 – MIKA ZIBANEJAD

Mika Zibanejad

Zibanejad byl v této sezóně první hvězdou NHL # 1 v týdnu (16. října) a znovu je v TOP3 hvězda týdne v tomto týdnu. Zaujal vedení Ligy celkem 8 body (3 góly, 5 asistencí) a pomohl tak Rangerům uzavřít tři vítězství a získat šest bodů v tabulce. Mika doslova vletěl do týdne tím, že si při vítězství Rangers nad Chicago Blackhawks  připsal 4 body (1 gól, 3 asistence). Ve svém dalším zápase s Hurricans si Mika připsal 3 body (1 gól, 2 asistence) a zakončil týden vítěznou brankou proti San Jose Sharks. Zibanejad má nyní 60 bodů (28 gólů, 32 asistencí) ve 48 odehraných zápasech, což je v této sezoně neuvěřitelný průměr 1,25 PPG.

S čím hraje Mika Zibanejad

 

 

#3 – ANDREW MANGIAPANE

Andrew Mangiapane

Mangiapane je třetí hvězdou týdne NHL # 3, kdy získal celkem 6 bodů (5 gólů, 1 asistence) ve 3 odehraných zápasech. Byl hlavním tahounem Flames, a pomohl jim vyhrát 2 ze 3 zápasů. Týden zakončil 2 góly, z nichž jeden byl vítězným, proti Detroit Red Wings. Letošní sezónu zaznamenal v 61 zápasech 27 bodů (15 gólů, 12 asistencí).

S čím hraje Andrew Mangiapane

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.