Brusle Bauer Supreme 2S PRO – až o 20% více z každého kroku

Již brzy budou na pultech prodejců hokejové výstroje nové kolekce pro sezónu 2018/2019. Bauer už nyní ukázal novou verzi nejvyšší řady bruslí Bauer Supreme 2S Pro. Jaké budou? Brusle by dle dostupných informací měly být dostupné již toto léto (2018). Co můžeme očekávat? Předně nové technologie a materiály, jako 3D kompozit (Curv Composite) s výplní Total

Brusle Bauer Supreme 2S PRO – až o 20% více z každého kroku

Již brzy budou na pultech prodejců hokejové výstroje nové kolekce pro sezónu 2018/2019. Bauer už nyní ukázal novou verzi nejvyšší řady bruslí Bauer Supreme 2S Pro. Jaké budou?

Brusle by dle dostupných informací měly být dostupné již toto léto (2018). Co můžeme očekávat? Předně nové technologie a materiály, jako 3D kompozit (Curv Composite) s výplní Total Edge Comfort, který je lehký a zároveň pevný a silný. Výrobce slibuje vetší trvanlivost brusle, což u profi řady každý ocení.

Jako další novinka bude jistě zajímavě řešená 3-dílná přední strana brusle, resp. jazyku (Reflex Pro), která chrání nárt nohy. O trendu a nutnosti chránit si nárt jsme již psali v předchozím článku – Skate Fender – chránič nártu. Systém ochrany je zde tvořen 3 pružnými chrániči, které jsou vně jazyka pod šněrováním. Tyto chrániče se přizpůsobí noze hráče.

Vyberte si kvalitní brusle Supreme

Nové šněrování bruslí

Pokud bych o něčem tvrdil, že se snad nemůže změnit, byla by řeč o vázání tkaniček. Nový systém Bauer Reflex PRO, však ukazuje opak. V horní části brusle přidává tři malá oka pro hokejové tkaničky, která jsou umístěna mezi klasickými oky. Toto usazení nabízí možnost variabilního nastavení šněrování pro zvýšení pohodlí a výkonu.

U bruslích Bauer Supreme 2S Pro najdete vložku Lock Fit Pro. Tato vložka nejen pomůže udržet nohu na místě, ale také bude také skvěle fungovat při odvádění potu a vlhkosti.

Stélka brusle Bauer Supreme 2S Pro ( Speed Plate 2.0) je vyrobena z plně tepelně tvarovatelného kompozitního materiálu, která se tak snadno přizpůsobí tvaru vaší nohy. Anatomická opěrka a středně hustá pěna uvnitř brusle, poskytují zvýšený komfort a oporu, kterou pro bruslení využijete. Dle informací výrobce lze díky nové stélce vytěžit až o 20% více z každého kroku.

Podrážka brusle bude i nadále využívat ultralehkou ventilaci, na kterou bude již klasicky připojen holder Tuuk LightSpeed Edge. Nové však budou nože, Tuuk LS5, z nerezavějící oceli. Tyto nože mají vnitřní korozivzdornou ocel, která zvyšuje ostrost hran brusle. Boční části jsou potaženy uhlíkem, který pomáhá udržet vaše hrany delší dobu funkční.

Brusle Bauer Supreme 2S Pro vypadají velmi dobře. Osobně vidím jako velmi zajímavý pokus osazení nových oček pro šněrování brusle. Vlastní systém omotání v horní části brusle by dle mého názoru mohl mít úspěch. Sám jsem si velmi oblíbil systém zámků pro šněrování (Skate Lock), který je u bruslí CCM a RBK. Na druhou stranu nové materiály a nová kompozitní směs ve mně příliš důvěry nevzbuzují. Postupné zpevňování bruslí je na jednu stranu skvělá věc, díky které brusle vydrží i několik sezón, ale na druhou stranu jsou brusle tak nepoddajné, že se v nich kazí klenba chodidla. Uvidíme časem, jestli brusle Bauer Supreme 2S Pro budou pohodlné, nebo jen další z tvrdých bruslí. Jedním z hráčů, kteří již ví, jaké brusle ve skutečnosti jsou, je Jack Eichel z Bufallo Sabres.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *