TOP 5 stolních hokejů pro volný čas

Kdo by neznal stolní hokej. Hra, kterou mnozí z nás vyzkoušeli již ve školce, kdy srdnatě bojoval za Český národ, proti zlým Sovětům, drsným Američanům, nebo technickým Švédům. Pokud jste stejně jako já prošli touto klasikou, jistě vás zaujme následující článek. Stolní hokej Stolní hokej je hra pro dva hráče, kteří se za pomocí několika

TOP 5 stolních hokejů pro volný čas

Kdo by neznal stolní hokej. Hra, kterou mnozí z nás vyzkoušeli již ve školce, kdy srdnatě bojoval za Český národ, proti zlým Sovětům, drsným Američanům, nebo technickým Švédům. Pokud jste stejně jako já prošli touto klasikou, jistě vás zaujme následující článek.

Stolní hokej

Stolní hokej je hra pro dva hráče, kteří se za pomocí několika páček, na kterých jsou umístěni hráči, snaží vstřelit soupeři gól. V současné době je nejvíce populární Stiga hokej, ve kterém se pořádají pravidelné turnaje napříč republikou. Víte že První stigu vyrobili před více než 70 lety?

Nejprodávanější stolní hokeje

Chemoplast plast 53×30

Název nic moc, ale zejména kvůli nízké ceně je tato klasika mezi stolními hokeji, nejprodávanějším stolním hokejem u nás. Hra je určena pro děti od 3 let a obsahuje dva kompletní týmy včetně brankářů a ukazatele skóre.


Chemoplast plast

Porovnat ceny

Stiga stolní hokej play off

S vyšší cenou přichází i vyšší prožitek ze hry. Stiga hokej je moderní a nejvíce používanou variantou stolního hokeje. Stiga Play Off je také oficiální hrou, která je určena pro Mistrovství světa ve stolním hokeji.  V základní výbavě naleznete dva týmy – Švédska a Finska, ale je možné zakoupit i náhradní týmy jako ČR, Kanady, Ruska a dalších. Hokejové kluziště je věrnou imitací hokejové arény a to včetně plexiskla, zvýšených mantinelů, reklam, či počítadel gólů. Ve Stiga hokeji mají hráči kovové hokejky, díky čemuž dostává hra úplně jiný dojem.


Stiga stolní hokej

Porovnat ceny

Wiki stolní hokej

Wiki stolní hokej je další klasikou mezi staršími modely. Hřiště o rozměru 52x 28 cm s jednoduchým ovládáním, zaujme nejednoho hráče na dlouhé večery. Hra je vhodná jak pro dospělé, tak děti od 3 let.


Wiki stolní hokej
Porovnat ceny

Garthen D55019

Garthen není typickým představitelem stolního hokeje, ale jeho alternativy v podobě air hokeje. Populární hra z heren nyní dostupná ve variantě pro domácnosti. Air hokej Garthen má hrací plochu o velikosti 45,5 x 28 cm, má po stranách odrazové mantinely, které obsahují led světla. Prostřednictvím vzduchu, který proudí otvory v ploše, dochází k pohybu puku a jeho rychlejšímu pohybu. Při hře se pomocí pálky snažíte dopravit puk do soupeřovi branky. Hra je vhodná pro děti od 5 let.


Garthen D55019

Porovnat ceny

Buffalo Air hockey Typhon 7

Dalším zástupcem Air hokeje je lední hokej od Studo Games. Tento typ hokeje využívá ke hře zabudované páčky, díky kterým střílíte na bránu soupeře. Ke snadnějšímu pohybu je puk nadnášen nad plochou. Hra je vhodná pro děti od 3 let.


Buffalo Air hockey Typhon 7

Porovnat ceny

Bonus na závěr

Na závěr jsem si pro vás připravil něco extra. Profesionální stoly na vzdušný hokej, sen každého malého kluka…

Garlando Air Hockey Stratos 7


Garlando Air Hockey Stratos 7

Porovnat ceny


Buffalo Skate Outdoor 8 Air Hockey

Porovnat ceny

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře: „TOP 5 stolních hokejů pro volný čas“

  1. stiga avatar
    stiga

    starej chemoplast byl top, ty novy stiga hokeje uz jsou moc vytuneny

  2. palcus avatar
    palcus

    no tak hodil by sem stolecek domu ale to je trochu palka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *