Výměna dlaně hokejové rukavice

Každý hokejista zná ten stav, kdy v jeho léty prověřených rukavicích nezbyla žádná kůže na dlani. Ze začátku to příliš nevnímáte, ale časem vám tato nepříjemnost nedá a začnete přemýšlet co dál. Prakticky máte pouze dvě možnosti. První,  nechat rukavice opravit. Druhou, pořídit nové rukavice. Oprava hokejových rukavic Pokud je pro vás pomyšlení, že se budete muset

Výměna dlaně hokejové rukavice

dlaně do rukavic

Každý hokejista zná ten stav, kdy v jeho léty prověřených rukavicích nezbyla žádná kůže na dlani. Ze začátku to příliš nevnímáte, ale časem vám tato nepříjemnost nedá a začnete přemýšlet co dál. Prakticky máte pouze dvě možnosti. První,  nechat rukavice opravit. Druhou, pořídit nové rukavice.

Oprava hokejových rukavic

Pokud je pro vás pomyšlení, že se budete muset se svými rukavicemi rozloučit nemyslitelné, máte možnost nechat rukavice opravit. Oprava hokejových rukavic je ne vždy proveditelná a cena za výměnu dlaní může být stejnájako cena nových rukavic. Jak výměna probíhá? Tak předně je nutné, aby na rukavicích zůstaly místa, na které lze novou kůži našít. Pokud nemáte rukavice úplně zničené a konečky prstů neroztrhané, oprava bude možná. Pokud máte rukavice roztržené na vnější straně, velmi často již nelze rukavice opravit.

Je čas na nové rukavice?

Proč některé části rukavic nejdou opravit?

Pokud na rukavicích nezůstanou švy, není možné našít novou dlaň. Pokud chcete zašít některou část z hřbetu hokejové rukavice, bohužel i to je problém. Vnější části mají pod povrchem plastové vložky, nebo pěnové polštářky, které prakticky nejde prošít. Všechny tyto materiály z rukavic jsou tvořeny tak, aby maximálně odolali vnějšímu tlaku.

Dokonce i při výrobě hokejových rukavic, se vnitřní struktura rukavice pouze lepí a následně překryje tkaninou, která se přichytne ke švům.

Jak probíhá výměna dlaně můžete vidět zde:

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Výměna dlaně hokejové rukavice“

  1. Rukavice avatar
    Rukavice

    prosim o cenovou nabidku opravy dlane rukavic Bauer.Kam mohu poslat fotky`?Dekuji Ales Hladik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *