Czech Skills Hockey Academy je jednou z velmi dominantních hokejových škol, která slaví úspěchy nejen individuální, ale i v týmovém poměření na mezinárodních turnajích. Kromě letních hokejových kempů nabízí i individuální výuku hokejových dovedností a to po celý rok. Trenéři působící v akademii pocházejí z řad bývalých i stále aktivních hokejistů, kteří neustále pracují na technických dovednostech, které předávají mladým talentům. Na dotazy odpovídá hlavní trenér Tomáš Hadrava.

V čem jsou hokejové kempy Czech Skills Hockey Academy jiné a proč si je vybrat?

Naše kempy jsou určitě jiné v tom, že vždy dbáno na precizní demonstraci všech cvičení. Stále se učíme nové věci, nové trendy a neustále je i sami trénujeme. Hodně se snažíme s dětmi mluvit a co nejvíce je opravovat.

Jak dlouho už Czech Skills funguje?

Naše škola funguje, respektivě náš trenérský tým už funguje přes 5 let.

Jaké jsou cíle/poslání akademie ?

Hlavní myšlenkou naší školy je zaměřovat se na systematickou a koncepční práci s hráči a rozvíjet jejich herní schopnosti a dovednosti. V dnešním hokeji hráč, který neovládá dovednosti, tak se těžko může prosadit.

Kolik stojí kemp a na jak dlouho trvá?

To je různé. V sezoně stojí jednodenní kemp 990,- Kč. Po sezoně jednodenní kempy stojí okolo 1390,- Kč. Týdenní kempy nabízíme za 9500,- Kč.

Co takový běžný kemp obsahuje? 

Obsahuje v sezoně 3 hod. on-ice a po sezoně 3 hod. on-ice a 2 hod. off-ice.

Využíváte nějaká speciální pomůcky? 

Využíváme klasické podhazovačky, kde si nastavíte různé tvary. Jinak nic extra nepoužíváme, powerskating je hlavně o těle a nohou, takže žádné pomůcky Vám v tomto moc nepomůžou.

Kde působíte?

Působíme převážně v Čechách – Bílina, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Nymburk, Turnov apod.

Má kemp nějaké omezení?

Na naše kempy můžou přijít jakkoliv staré děti. Umíme udělat tréninky pro všechny věkové kategorie.

Jaký byl největší úspěch? 

Před dvěma ledy jsme s kategorií 2005 vyhráli mezinárodní turnaj ve Stockholmu. Letos jsme skončili s kategorií 2003 na mezinárodním turnaji v Rize na druhém místě. Několikrát jsme vyhráli mezinárodní turnaj v Mostě. Loni s kategorií 2006 a 2004. Letos s kategorií 2005.
Mladých a šikovných talentů k nám jezdí hodně, ale mají toho kluci ještě spoustu před sebou a není teď důležité kolik dává branek za sezonu a tak.

 

Hlavní myšlenkou Czech Skills Hockey Academy je zaměřování se na systematickou a koncepční práci s hráči a rozvíjet jejich herní schopnosti a dovednosti. Mezi priority našich trenérů patří nalezení slabin každého z hráčů a následné zaměření se na jejich odstranění. S hráči, kteří mají především o svůj hokejový růst vlastní zájem si zakládáme na celoroční spolupráci. Těmto hráčům nabízíme pro jejich správný rozvoj několik forem tréninků, kempů, individuálních výuk, skupinových výuk, letního soustředění, nebo i formou poradenské činnosti či kompenzačních cvičení.

 

 

Hráčům dále nabízíme, aby své schopnosti a dovednosti prezentovali na kvalitních tuzemských, ale i mezinárodních turnajích. Naši akademii mohou navštívit hráči od 5 let, tak, aby již od útlého věku získali co nejlepší návyky pro svůj hokejový růst a hráči, kteří se chtějí neustále zlepšovat.

 

Autor: Tobi