chrániče na krk pro hokejistu

Jste dostatečně chráněni?

Přemýšlíte, že stejně jako hráči NHL začnete myslet na svou ochranu a hledáte hokejový nákrčník? Máme pro vás tip. Bauer nyní spustil 10% slevu na všechny chrániče krku a ribana s touto ochranou. Tak neváhejte. Akce trvá do 5.listopadu 2023 Chraňte své zdraví Jistě jste zaznamenali tragédii, která se odehrála v minulém týdnu a která

Jste dostatečně chráněni?

Přemýšlíte, že stejně jako hráči NHL začnete myslet na svou ochranu a hledáte hokejový nákrčník? Máme pro vás tip. Bauer nyní spustil 10% slevu na všechny chrániče krku a ribana s touto ochranou. Tak neváhejte.

Akce trvá do 5.listopadu 2023

Chraňte své zdraví

Jistě jste zaznamenali tragédii, která se odehrála v minulém týdnu a která spustila až nečekaně rychlou reakci ze strany národních svazů, vlastníků klubů i samotných hráčů. Adam Johnson, hráč britského Nothinghamu, zemřel po zásahu bruslí do krku. V hokeji dochází k mnoha nebezpečným střetům, které mohou končit zraněním a kterým se prakticky nedá zabránit. Nošení kompletní výstroje však riziko zranění výrazně snižuje. Nečekejte, až se něco stane. Noste kompletní hokejovou výstroj! Jde o vaše zdraví.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Jste dostatečně chráněni?“

  1. Miro avatar
    Miro

    Já jen nechápu, proč to nezavedli jako povinné už dávno, se vzdycky musi stat nejaka nehoda aby to nekdo resil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *