D3O – inteligence ve výstroji hokejistů

Máte rádi nové technologie? Já ano! Proto se budu v dnešním článku věnovat jedné zajímavé, která se postupně objevuje u hokejové výstroje CCM. S názvem D3O® jste se již mohli v několika předchozích článcích setkat. Co se pod tímto nic neříkajícím názvem schovává? TOP výstroj ccm Inteligentní ochrana sportovců Ochrana, to je oč tu běží.

D3O – inteligence ve výstroji hokejistů

Máte rádi nové technologie? Já ano! Proto se budu v dnešním článku věnovat jedné zajímavé, která se postupně objevuje u hokejové výstroje CCM. S názvem D3O® jste se již mohli v několika předchozích článcích setkat. Co se pod tímto nic neříkajícím názvem schovává?

TOP výstroj ccm

Inteligentní ochrana sportovců

Ochrana, to je oč tu běží. D3O® je forma inteligentní pěny, která se využívá v mnoha sportovních odvětvích. Cílem je nabídnout sportovci maximální ochranu při zachování plného rozsahu pohyblivosti. D3O® je speciální materiál, který je složen z polymerů, které dokáží reagovat na tlak a částečně ho pohltit. Materiál D3O® se chová jako normální funkční pěna, ale při jakémkoliv nárazu ztuhne a vytvoří vysoce odolnou ochranu. Není divu, že materiál již využívají pro výrobu chráničů motocyklistů, sportovního vybavení, či ochranných prvků bezpečnostních složek.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „D3O – inteligence ve výstroji hokejistů“

  1. jaro avatar
    jaro

    Zajimavy material, myslim ze neco podobneho mam v helme na motorku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *