hokejová maska bauer

Bauer NME ONE – ovládněte brankoviště

K ovládnutí brankoviště budete jistě potřebovat více než jen perfektní masku, ale perfektně vyrobená maska může přispět k maximalizaci vašeho výkonu. Maska Bauer NME ONE v sobě spojuje ty nejlepší technologie z minulosti, současnosti a budoucnosti. Alespoň tak to Bauer tvrdí a my se v dnešním článku na jednotlivé části podíváme.   Bauer zůstal věrný názvu NME a rozhodl se

Bauer NME ONE – ovládněte brankoviště

hokejová maska bauer

K ovládnutí brankoviště budete jistě potřebovat více než jen perfektní masku, ale perfektně vyrobená maska může přispět k maximalizaci vašeho výkonu. Maska Bauer NME ONE v sobě spojuje ty nejlepší technologie z minulosti, současnosti a budoucnosti. Alespoň tak to Bauer tvrdí a my se v dnešním článku na jednotlivé části podíváme.

 

Bauer zůstal věrný názvu NME a rozhodl se zachovat lehčí skořepinu. Změny v modelu ONE se projevují tím, že Bauer integroval techniku pokročilého uhlíkového vrstvení (ACL), kterou jsme viděli v modelu 960. Tento proces vrstvení uhlíku pomáhá efektivněji absorbovat a rozptylovat nárazy puků. Brankářská maska Bauer NME ONE využívá klasické technologie Shock Absorbing Wire a Advanced Carbon Layering známé ze staršího modelu NME, spolu se zcela novou vložkou Defense Cloud Tech. Rizikovým bodem starších modelů (VTX) masek byla brada. U NME ONE je brada tlustší, díky přidané vrstvě uhlíku. Díky tomu je oblast brady výrazně pevnější.

Nejprodávanější v kategorii

Upravená vnitřní vložka

Zmíněná nová vložky Defense Cloud Tech se nachází v oblasti temene a spánků, kde umocňuje komfortní usazení hlavy v masce. Spolu s Poron XD vložkou, která je umístěna také ve tvářích, je vnitřek masky na dotek výrazně měkčí. Vzhled masky Bauer NME ONE je na první pohled stejný jako starší model NME. Úhly jsou trochu ostřejší a uhlazenější, aby nevznikl žádný plochý prostor na helmě, kde by se mohly zastavovat puky. Nápadné průduchy ve tvaru diamantu jsou příjemnou vzpomínkou na staré masky Itech Profile.

Shock Absorbing Wire

SAW systém, mohou někteří pamětníci pamatovat z masek Bauer Concept a tato technologie znovu ožívá v novém modelu NME ONE. SAW, neboli Shock Absorbing Wire je svým způsobem revoluční dodnes. Díky pryžové podložce, která je umístěna v oblasti pod mřížkou, dochází k menšímu přenosu vibrací při nárazu do brankářské mřížky.

Výraznou změnou u modelu NME ONE je nová mřížka. Na modelech ONE naleznete mřížku, která byla dříve umístěna na modelech Profile. Pokud byste se báli, že tato mřížka bude bránit v rozhledu, nemusíte. Díky širšímu obličejovému otvoru, který NME ONE má, je docíleno lepšího periferního vidění. Zadní deska umožňuje nastavit každý popruh individuálně tak, aby maska přesně seděla. Deska se připevňuje pouze na okraji, a tak v případě úpravy designu masky můžete tento prostor zcela využít.Související produkty

Brankářská maska Bauer NME ONE je čistý, ostře působící model, s vylepšenou vložkou a skořepinou, která díky své odolnosti posouvá masku mezi elitu v ochraně. Pokud si masku vylepšíte vlastním nástřikem, jistě se stanete pravým pánem brankoviště.

Související produkty

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Bauer NME ONE – ovládněte brankoviště“

  1. Kamil svob avatar
    Kamil svob

    To sou zas ceny… Z hokeje se stava sport pro bohaty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *