Je to tu! Hokejové novinky pro příští sezónu začínají vykukovat na světlo světa a my se máme na co těšit. Dnes se podíváme do dílny Bauer a jejich novou řadu chráničů #Hyperlite, která měla celosvětovou premiéru 4.6.2021. Nová řada chráničů vznikla z inspirace, kterou poskytl dnešní moderní způsob hokeje. Jejím cílem není nic menšího, než posunou vaši hru na další úroveň. O design a výrobu se postaralo Bauer Hockey Inovation Centre, které sídlí v Kanadě – Qvebeck. Označení Hyperlite bude spojeno s řadou Vapor a k dostání jak pro hráče, tak pro brankáře.

Nová kolekce Bauer 2021/2022 je zde

Co všechno pod novým označením Bauer Vapor Hyperlite najdeme?  Jak už jsme z minulosti zvyklí, v první vlně je představena jen část výstroje. Ani letos tomu není jinak a tak máme informace pouze o setu, který se skládá z helmy, hokejky a bruslí pro hráče. Pojďme se na ně podívat.

Brusle Bauer Vapor Hyperlite

V prodeji od 26.5.2021

Nové brusle Hyperlite dominují lehkostí a slibují zachování Vapor pružnosti a obratnosti při změnách směru, která byla pro tuto řadu bruslí typická. Kromě toho můžete počítat s to nejlepší ocelí, která byla použita pro výrobu nožů.

 

Hokejka Bauer Vapor Hyperlite – nejrychlejší hokejka v historii

V prodeji od 30.7.2021

U nové hole Hyperlite se můžete těšit na vylepšenou čepel – Hypercore, které bylo dodáno na odolnosti díky optimalizovanému rozložení uhlíkových vláken. Po upgradu je tak hůl lehčí, má rychlejší odezvu při střele a lepší citlivost na puku.

 

Helma Bauer Vapor Hyperlite

V prodeji od 30.7.2021

Nová helma Hyperlite je stavěna pro maximální výkon. Jedná se o nejinovativnější helmu, s ohledem na tvar, design a funkci, která opustila brány Bauer.

Také brankáři nezůstanou ochuzeni o své novinky. Nová řada výstroje je připravena i pro ně. Konkrétně známe podobu nových betonů, lapačky a brankářské hokejky. Vše vám představíme v následujícím článku.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.