Bauer 3D skate lab

Bauer představuje 3D Skate Lab

Značka Bauer je mezi výrobci bruslí hráčem, který dlouhodobě určuje směr. Nyní i v České republice představuje novinku. 3D Skate Fit Lab, což je nový scanner nohou hráče, s umělou inteligencí. Jak to celé funguje? Ideální výběr hokejové brusle 3D Skate Fit Lab dokáže na základě scanneru vašich nohou vyhodnotit ideální modelovou řadu a velikost brusle, díky

Bauer představuje 3D Skate Lab

Bauer 3D skate lab

Značka Bauer je mezi výrobci bruslí hráčem, který dlouhodobě určuje směr. Nyní i v České republice představuje novinku. 3D Skate Fit Lab, což je nový scanner nohou hráče, s umělou inteligencí. Jak to celé funguje?

Ideální výběr hokejové brusle

3D Skate Fit Lab dokáže na základě scanneru vašich nohou vyhodnotit ideální modelovou řadu a velikost brusle, díky čemuž snadno naleznete ty nejvhodnější brusle. Jak jistě z našich článků víte, pro dokonalý přenos odrazové síly potřebujete perfektně padnoucí brusle.

Abyste dopředu odhadli, jak se vám v bruslích bude hrát, museli byste být jasnovidci. Velmi bedlivě sledujeme hokejové diskuze na internetu a tak víme, že problém se špatně zvolenou bruslí, není nic neobvyklého.

Vyberte si ty nejlepší brusle Bauer

Čtěte také: Jak vybrat hokejové brusle

Pokud Bauer opět trefil do černého, a tyto Fit Laby bude mít každá prodejna hokejové výstroje, bude výběr hokejových bruslí „brnkačka“. Jako první u nás 3D Skate Fit lab vyzkoušel hráč Washington Capital – Michal Kempný. Celé video si můžete prohlédnout zde.

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Bauer představuje 3D Skate Lab“

 1. sam avatar
  sam

  Podle me jen manipulace s lidma, stoupnete na stroj a oni vam reknou co chteji prodat

 2. 3D scanner avatar
  3D scanner

  Dobrý den, rád bych 3D scanner využil, je možné zveřejnit seznam center kde je k dispozici?

 3. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Dobrý den, určitě pouvažujeme o dalším článku, nebo seznamu míst. Aktuálně víme že jsou 3D scannery na oficiálních prodejnách Bauer – zde seznam míst https://hokejman.cz/hokejove-obchody/bauerhockey-cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *