Značka Bauer je mezi výrobci bruslí hráčem, který dlouhodobě určuje směr. Nyní i v České republice představuje novinku. 3D Skate Fit Lab, což je nový scanner nohou hráče, s umělou inteligencí. Jak to celé funguje?

 

Ideální výběr hokejové brusle

3D Skate Fit Lab dokáže na základě scanneru vašich nohou vyhodnotit ideální modelovou řadu a velikost brusle, díky čemuž snadno naleznete ty nejvhodnější brusle. Jak jistě z našich článků víte, pro dokonalý přenos odrazové síly potřebujete perfektně padnoucí brusle.

 

Abyste dopředu odhadli, jak se vám v bruslích bude hrát, museli byste být jasnovidci. Velmi bedlivě sledujeme hokejové diskuze na internetu a tak víme, že problém se špatně zvolenou bruslí, není nic neobvyklého.


Čtěte také: Jak vybrat hokejové brusle


Pokud Bauer opět trefil do černého, a tyto Fit Laby bude mít každá prodejna hokejové výstroje, bude výběr hokejových bruslí „brnkačka“. Jako první u nás 3D Skate Fit lab vyzkoušel hráč Washington Capital – Michal Kempný. Celé video si můžete prohlédnout zde.

 

 

3 Komentáře(ů)

  1. sam

    Podle me jen manipulace s lidma, stoupnete na stroj a oni vam reknou co chteji prodat

  2. 3D scanner

    Dobrý den, rád bych 3D scanner využil, je možné zveřejnit seznam center kde je k dispozici?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.