true hrzdus

Brankářské hokejky TRUE HZRDUS: bezkonkurenční výkon

Po úspěšném představení hráčských hokejek TRUE HZRDUS nyní máme možnost představit i jejich stejnojmenné brankářské hole. Značka True je v posledních letech skutečnou raketou, která si postupně uzmula část trhu a do boje nyní vytáhla opravdu těžký kalibr. Brankářské hokejky True Hzrdus slibují bezkonkurenční výkon, bezchybné vyvážení a doslova výbušné Technologie True HZRDUS PX Čím

Brankářské hokejky TRUE HZRDUS: bezkonkurenční výkon

Po úspěšném představení hráčských hokejek TRUE HZRDUS nyní máme možnost představit i jejich stejnojmenné brankářské hole. Značka True je v posledních letech skutečnou raketou, která si postupně uzmula část trhu a do boje nyní vytáhla opravdu těžký kalibr. Brankářské hokejky True Hzrdus slibují bezkonkurenční výkon, bezchybné vyvážení a doslova výbušné

Technologie

  • RESFLO: Technologie Focused Resin Flow (RESFLO) minimalizuje dutiny v holi, díky čemuž je hokejka pevnější a konzistentnější.
  • TRT: Struktura Tri Rib Tech poskytuje optimalizovanou odolnost v ultralehkém provedení. Umístění strategických „žeber“ v celé čepeli je navrženo tak, aby odpovídalo bodům nárazu puků a poskytovalo stabilnější strukturu čepele.
  • TRT+: Vylepšená konstrukce čepele TRT s použitím uhlíkového vlákna, které je opleteno okolo spodní části čepele pro extra tuhost.
  • PLD: Precision Laminate Design, zdůrazňuje, jak jsou úhly vláken a pořadí těchto úhlů optimalizovány až v 25 vrstvách jednosměrných uhlíkových vláken v pádle hokejky. PLD je navržený tak, aby poskytoval jak tuhost, tak pevnost v každé vrstvě.

True HZRDUS PX

brankářská hokejka True Hzrdus px

Čím je HZRDUS PX tak výjimečná? Váží pouze 575 gramů v seniorské velikosti! Ultralehká konstrukce je navržená tak aby i při minimalizaci materiálů zůstala odolná. Novinkou je zabudování VSS (Vibration Suppression System), což je patentovaná technologie, která poskytuje dokonalou vyváženost hole a tlumí vibrace. Čepel má strukturované žebrování, které zvyšuje odolnost v jejím ultra tenkému profilu. Hůl je zaměřená na výkon a celkové zvýšení citlivosti na puk. Rozehrávky tak budou lítat z hole „jedna báseň“.

Velikosti:

velikost hokejky true

True HZRDUS 7X

true HZRDUS 7X

Druhým modelem je brankářská hůl HZRDUS 7X, která obsahuje mnoho stejných inovativních technologií, jaké se nacházejí v hráčských hokejkách HZRDUS. Bezkonkurenční cit v holi, spolu s nízkou hmotností (675 gramů u seniorského modelu, osloví nejednoho brankáře. Stejně jako model PX má čepel tenčí pádlo i čepel. HZRDUS 7X je ideální pro každého brankáře, který hledá výhody elitního výkonu v odolném a lehkém balení.

Velikosti:

velikost hokejky true

Vybrané hokejky z kategorie

Oba modely jsou k dostání v seniorském, intermediate i juniorském provedení za velmi příznivé ceny. Můžete tak zažít pocit z profesionální hole za zlomek ceny. Osobně vidím chybu pouze v názvu produktu, který nedokáži vyslovit, jinak se zdá, že True začíná šlapat na paty i velikánům jako je Bauer, či CCM.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Brankářské hokejky TRUE HZRDUS: bezkonkurenční výkon“

  1. neznalek avatar
    neznalek

    design pekny, ale nevin no, mate uz nekdo zkusenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *