Značka True opět útočí svým silným prohlášením na city hráčů. „před lety jsme byli nejlepší ve své třídě, nyní jsme vytvořili vlastní třídu“. True se toho opravdu nebojí. Svou sílu staví na vztahu s hráčem, kterého využívá v rámci své nové kolekce hokejek. „HZRDUS je pro hráče, kteří chtějí být inspirací pro budoucí generace, pro ty, co se nebojí konkurence a stanou tváří k nebezpečí. Nyní je čas přenést HZRDUS na led“…. Pro nové hole bylo zapotřebí vyvinout nové technologie, která v sobě snoubí směs lehké síly a výbušné agrese pro každý kontakt s pukem.

Technologie HZRDUS

Hokejky HZRDUS v sobe skrývají bezkonkurenční výkon, bezchybnou rovnováhu a výbušnou sílu. V nové kolekci naleznete celkem čtyři výkonnostní řady (HZRDUS PX, HZRDUS 9X, HZRDUS 7X, HZRDUS 3X), s rozdílnou technologickou úpravou. O jakých technologiích je řeč?

 • RESFLO: Technologie Focused Resin Flow (RESFLO) minimalizuje dutiny, výsledkem je pevnější a konzistentnější laminát.
 • TRT: Struktura Tri Rib Tech poskytuje optimalizovanou odolnost v ultralehkém provedení. Umístění strategických žeber v celé čepeli je navrženo tak, aby odpovídalo bodům dopadu puku a poskytovalo stabilnější strukturu čepele při nárazu, což vede k přesnějším a silnějším střelám.
 • TRT+: Konstrukce čepele TRT s použitím opleteného uhlíkového spodního žebra pro EXTRA tuhou čepel.
 • PLD: Precision Laminate Design, zdůrazňuje, jak jsou úhly vláken a pořadí těchto úhlů optimalizovány až ve 25 vrstvách jednosměrných uhlíkových vláken. PLD je navržený tak, aby poskytoval jak tuhost, tak rázovou pevnost v každé vrstvě, což umožnilo snížit hmotnost a zvýšit rázovou pevnost.

Hokejka HZRDUS PX

true hzrdus

Vlajková loď – hokejka True HZRDUS PX, je navržená pro rychlé uvolnění puku. Váží 345 g, což z ní dělá nejlehčí hokejku na trhu. Technologie RESFLO nabízí bezkonkurenční snížení hmotnosti při zachování pevnějšího a konzistentnějšího laminátu. Strategické umístění žeber na celé čepeli Tri Rib Tech je navrženo tak, aby odpovídalo bodům dopadu puku, což poskytuje stabilnější čepel při nejsilnějších střelách a střelách „z první“. S optimalizovaným nízkým kick pointem nabízí HZRDUS PX bleskově rychlé uvolnění puku z čepele v ultralehkém balení.

True HZRDUS 9X

true hzrdus

Hokejka HZRDUS 9X, byla navržena s ohledem na úsporu hmotnosti. Hůl překonává všechna očekávání v elitní kategorii. HZRDUS 9X je o 18 gramů lehčí než AX9 2020 a je vybavena technologiemi RESFLO, TRT a PLD, které kombinují nejnovější materiálové vylepšení TRUE s nízko položeným kick pointem pro bleskově rychlé střely a explozivní uvolnění.

 

Hokejky True HZRDUS 7X

hokejky true

V holi HZRDUS 7X se snoubí odolnost s výkonem. HZRDUS 7X má nízko uložený kick point, který spolu v kombinaci s mnoha skvělými technologickými vylepšeními prémiových modelů TRUE vytváří perfektní hůl pro každého hráče, který hledá výhody elitního výkonu TRUE v ještě odolnějším balení. HZRDUS 7X váží o 28 gramů lehčí než 2020 AX7, kombinuje úsporu hmotnosti s bleskově rychlými výstřely a výbušným uvolněním.


 

Hokejky HZRDUS 3X

hokejky true hzrdus

Hokejka HZRDUS 3X nabízí neuvěřitelný výkon, odolnost a hratelnost za super nízkou cenu. HZRDUS 3X, váží o 11 gramů lehčí než 2020 AX5 a nastavuje nový standard pro základní modely holí tím, že nabízí výbušnou odezvu v odolnějším a lehkém balení.

Nové hokejky od True vypadají vážně skvěle a i když mi to pokaždé láme jazyk, když se snažím tento krkolomný název vyslovit, myslím si že budou mít úspěch. Otázkou bude, které modely doveze distributor do Česka. Pokud trpíte stejnou poruchou jako já, určitě vám nedá spát, proč je vynechaná hokejka 5X. Má toto vynechání posloupnosti nějaký hlubší význam? Pokud se mezi vámi najde někdo znalý, budeme rádi za vysvětlení.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

4 Komentáře(ů)

 1. erik

  Kdo to sem vozí sem to nikde nenašel

 2. kremp

  Hraje s tim nekdo znamej? sem zatim tyhle hokejky nikde nevidel

 3. unknow

  celkem to ted tlaci v reklamach na fb, ale jmena neznam

 4. Miki

  Vozí to jagr team .

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *