Hokejová značka RBK je stálicí na světovém trhu, zejména hokejové helmy se těší veliké popularitě.  V inovacích patří značka RBK k světovým jedničkám, o čemž svědčí i technologie hokejových bruslí.

U bruslí RBK se můžete potkat s dvěma „zlepšováky“ díky kterým si tyto brusle zamilujete. Jak už jsme psali v předchozích článcích, dle našeho názoru jsou brusle reebok nejpohodlnější na trhu. Nespornou výhodou oproti konkurenci jsou dva zlepšováky – skate lock a pump, kterým se budeme věnovat.

SKATE LOCK SYSTÉM, DŮMYSLNÝ ZÁMEK NA BRUSLÍCH

Jak už samotný název vypovídá, Skate lock je volně řečeno – zamčení brusle. Skate lock pochází z dílny značky RBK a jedná se o patentovaný systém na zónové zamykání bruslí v oblasti nad kotníkem.  Díky tomuto systému můžete rozdílně šněrovat vaší brusli tak, aby brusle byla v jednom místě optimálně utažena a v druhém příliš nestahovala. Pro příklad můžete spodní část brusle dotáhnou volněji, a v oblasti nad zámečekem – v kotníku na maximum.

 

Výhodou uzamčení je, že brusle takto vydrží celý zápas nebo trénink, bez nutnosti dotahování. Mezi přestávkami můžete rovněž povolit pouze vrchní část brusle  a pak si je dotáhnete třeba těsně před ledem.

Reebok Pump, napumpujte svoje brusle

Geniální technologie RBK pump je vynálezem, který si oblíbí nejenom „lenoši“. Výrazná zelená pumpička je umístěna na vnější straně brusle a slouží k nafukování vnitřní struktury brusle. Díky jednoduché manipulaci napumpujete vzduch do vzduchových polštářků v brusli, čímž vyplníte mezery po stranách brusle od paty do oblasti nártu. Opět je to výhodou, protože nemusíte dotahovat na max. brusle a stačí dopumpovat do potřebného obepnutí. Tuto vychytávku ocení i děti, u kterých se často ukazuje nedostatečné utažení brusle.skate lock

 

Brusle Reebok a jejich zlepšováky ocení každý hráč, který si rád dopřeje luxus pro svoji nohu a vyžaduje vysokou kvalitu na brusle.  Pokud Vás zajímá, jak vybrat hokejové brusle a podle čeho se při výběru řídit, čtěte naše články. Chcete do článku něco doplnit, nebo se podělit o svůj názor? Zanechte nám svůj komentář ve formuláři níže.

 

 

Autor: Tobi