nové brusle Bauer Mach

Brusle Bauer Supreme Mach – nová generace síly

Vítejte v nové generaci síly – tak představila značka Bauer svůj nový model bruslí Bauer Supreme Mach. Tento model je určený pro nejnáročnější hráče, kterým má dopomoci k prodloužení skluzu a maximalizovat jejich rychlost. Nová 3D bota z 12K Curv kompozitu má díky technologii unibody zpevněnou spodní část boty, čímž dodává více energie do každého

Brusle Bauer Supreme Mach – nová generace síly

nové brusle Bauer Mach

Vítejte v nové generaci síly – tak představila značka Bauer svůj nový model bruslí Bauer Supreme Mach. Tento model je určený pro nejnáročnější hráče, kterým má dopomoci k prodloužení skluzu a maximalizovat jejich rychlost. Nová 3D bota z 12K Curv kompozitu má díky technologii unibody zpevněnou spodní část boty, čímž dodává více energie do každého odrazu. Zadní část brusle má v oblasti šlachy tzv. AMP FLEX, který dodává flexi při odrazu, tedy činní váš krok silovější. Slovy Bauer: Zažijte sílu na zcela nové úrovni s nejpokročilejšími bruslemi Supreme, jaké kdy byly navrženy.

Konstrukce boty

Nová konstrukce 12K Curv kompozitu je lehká, odolná a tepelně tvarovatelná dle nohy hráče. Každý krok efektivně přenáší vloženou energii. Také design přinesl zcela novou grafiku, kdy Mach upustil od klasické žluté linky řady Supreme a místo toho je zde hladký černý povrch. Viditelná je zde karbonová vazba a nové logo Bauer na zadní straně.

Jazyk PowerCoil

Jazyk POWERCOIL má vylepšenou vložku pro rychlejší zpětný ráz. To hraje významnou roli při tom, abyste vytěžili maximum z každého kroku. Nastavení jazyka a jeho zpětný ráz dopomáhá síle odrazu i obratnosti brusle v zatáčkách.

Vybrané brusle Supreme

Asymetrická špička

Hit posledních let – asymetrická špička eliminuje zbytečný prostor v botě, díky čemuž brusle lépe reagují na pohyb. Model Mach je oproti starším Supreme pozměněn na základě poznatků z loňských modelů.

AMP Flex

AMP (Active Motion Performance) FLEX přidává větší ohyb vpřed v horní části brusle, takže můžete dosáhnout silnějšího kroku. Tento prvek vznikl na základě výzkumu, který ukazuje, že většina hráčů nechává poslední oko pro tkaničky volné, aby dosáhli většího ohybu brusle. Stejně jako předchozí řady Supreme využívá i Mach technologii AMP Flex Facing mezi druhým a třetím očkem. To je v podstatě ohybový bod brusle.

Perfektní ocelové nože

S bruslí Mach Bauer představuje i nový program, ve kterém byste si mohli vybrat nože, které vám budou nejlépe vyhovovat. Bohužel tento program je spuštěn pouze v Americe s variantami nožů Carbonite Steel, LS Pulse TI a LS Pulse. My můžeme jen doufat, že se brzy dostane i k nám.

Brusle Bauer Supreme Mach

Brusle Mach jsou vybavené vším, co jste si zamilovali u modelů Ultrasonic. Kromě zcela nového jména a grafiky, jsou zde připraveny ty nejlepší technologie, které vám pomůžou dosáhnout té nejvyšší úrovně hokejového bruslení.

Brusle Bauer Supreme M5 Pro

Získejte neuvěřitelný výkon za dostupnou cenu. Nové brusle M5 PRO jsou vyrobeny pro elitní bruslaře a přinášejí vylepšené funkce v konstrukci boty a chrániči šlach. Bota 3D Lasted Carbon Curv Composite je tepelně tvarovatelná, což vám umožní lepší prožitek ze hry i dostatečné pohodlí. Bota je tuhá a zároveň citlivá pro maximální přenos energie při každém kroku.

Brusle Bauer Supreme M4

Nastupte na les s jistotou kvalitního bruslařského výkonu. Brusle Supreme M4 jsou konstruované pro potřeby profesionálních a poloprofesionálních hráčů. Elitní technologie umožňují podávat stabilní výkony na vysoké úrovni. Skelet brusle je vytvořen z kompozitu, který se snadno ohýbá, což produkuje silný skluz.

Brusle Bauer Supreme M1

Vkročte na led pohodlně a sebevědomě v novém modelu Supreme M1. Brusle je vhodná pro rekreační hokejisty, je mekčí a širší, takže se snadněji ohýbá. Delší rádius nožů zlepšuje rovnováhu, zatímco silnější vycpávky kotníku poskytují maximální pohodlí. Bauer Supreme M1 si díky pohodlí brzy zamilujete.

Související brusle

Jak sami vidíte, je z čeho vybírat. Nové modely Mach mají co nabídnout a my už se upřímně těšíme na první ohlasy hráčů. Napište nám, jak jste s bruslemi spokojeni/nespokojeni.

Mohlo by vás zajímat

8 komentářů: „Brusle Bauer Supreme Mach – nová generace síly“

 1. leo avatar
  leo

  jako ty MACH jsou cenově úplně mimo, ale ty brusle M5 už cejově ujdou. Okolo 20tis kupuji pravidelně co tři sezóny. Za článek pochvala 🙂

 2. dotaz avatar
  dotaz

  Jaká je hmotnost seniorských Machů?

 3. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Hmotnost bruslí je 837 gramů u seniorských vel.9

 4. Patrik27 avatar
  Patrik27

  Ja je testnu, budeme je fasovat, tak pak dam vedet

 5. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Super, budeme rádi za recenzi.

 6. holub avatar
  holub

  ten borec na fotce vypada trochu jako Mikir ne?

 7. Lukáš Záruba avatar
  Lukáš Záruba

  Jelikož mám rád novinky od Baueru tak vždy pro syna kupuji nej.model. Loni měl ultrasonic a naprostá spokojenost. Letos na vánoce protože mu opět vyrosla noha dostal Mach. Nemohl si je vynachválit od prvního nasazení,ale bohužel po 4 tréninkách plasklina na boku brusle a rozpárané prošití,takže bohužel probíhá reklamace v baueru,ale tam mi předem řekli, že pravděpodobně nebude uznána,tudíž veliké zklamání z novinky. Nikdy v životě jsem nic podobného řešit nemusel a to už jsem bruslí koupil několik.

 8. admin avatar
  admin

  Pokud to nevzniklo mechanickým poškozením, pak bych očekával, že je to chyba při výrobě a bude reklamace uznána… Co vám napsali za důvod?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *