nové brusle ccm jetspeed ft4 pro

Brusle CCM Jetspeed FT4 Pro – plnou parou vpřed

Konečně jsou zde! Nové brusle Jetspeed v pro verzi je nyní možné spatřit na pultech hokejových prodejen a tak nastal čas si je pořádně prohlédnout.  Nové brusle CCM Jetspeed FT4 Pro jsou mají velmi lehký a přitom odolný skelet, který vám dokonale podrží nohu při odrazu. Tento model brusle je určen pro profesionální hráče a

Brusle CCM Jetspeed FT4 Pro – plnou parou vpřed

nové brusle ccm jetspeed ft4 pro

Konečně jsou zde! Nové brusle Jetspeed v pro verzi je nyní možné spatřit na pultech hokejových prodejen a tak nastal čas si je pořádně prohlédnout.  Nové brusle CCM Jetspeed FT4 Pro jsou mají velmi lehký a přitom odolný skelet, který vám dokonale podrží nohu při odrazu. Tento model brusle je určen pro profesionální hráče a hokejisty s nejvyššími nároky.

Brusle CCM Jetspeed FT4 Pro parametry

ZnačkaCCM
KategorieHokejové brusle
Kolekce2021/2022
Úroveňprofesionální
Materiál brusleRFM kompozit
HolderSpeedblade XS
NožeSTEP BLACKSTEEL

Brusle z jednoho kusu

Skelet brusle je vyroben metodou One-Piece Boot Speed, tedy z jednoho kusu. Díky tomu nevznikají v brusli mikrotrhliny a nedochází k deformaci v místě spoje. Brusle z jednoho kusu snadněji přenáší energii do odrazů při bruslení, což je alfou a omegou při rychlé změně směru, či startu na puk. Samotná bota se vyrábí ve více tvarech s asymetricky tvarovanou špičkou, což zabezpečí optimální rozložení váhy celého chodidla.

Brusle se vyrábějí ve 3 různých tvarech (střizích):

  • Tappered pro úzká chodidla
  • Regular vhodný pro většinu nohou
  • Wide pro široká chodidla

Vyberte si z nabídky bruslí CCM

Jako hlavní materiál byl použit RFM kompozit, což je odlehčená forma kompozitu, velmi oblíbená u profesionálních hráčů. Brusle lze tepelně tvarovat na vlastní nohu. O vnitřní komfort se stará vysoce funkční materiál TOTALDRI PRO+, který udržuje nohu v suchu. Zajímavostí je vyměnitelný metamomický (XY SYSTÉM) vícevrstvý filcový jazyk o tloušťce 7 mm s asymetrickým bodem ohybu, který kopíruje tvar nohy a tak přispívá k vyššímu pohodlí.

Pro komfort plochy nohou je v brusli přidaná vložka CCM ORTHOLITE® ULTRALITE™, která tvoří oporu noze proti klouzání. Brusle CCM Jetspeed FT4 Pro jsou osazeny holdery Speedblade XS se systémem BladeLock pro rychlou výměnu nože. V základu jsou samozřejmě nože STEP BLACKSTEEL (+4mm) z oceli a přidanou karbonovou vrstvou pro zvýšení tvrdosti ostří.

Top modely Jetspeed

 Brusle CCM Jetspeed FT4 PRO recenze

Nové brusle CCM Jetspeed FT4 PRO jsou krásné, moderní brusle se sklonem k agresivnímu bruslení. Díky tomu, že se jedná o PRO verzi, je zde možnost značné customizace dle preferencí hráče – tvar, boty jazyk, nože a tepelná úprava. Na první pohled není nic, co by se dalo těmto bruslím vytknout, snad jen ta cena, která šplhá k cenám nejnovějším Iphonů. Pokud jste hráč/ka, který/á se spokojí jen s tím nejlepším, určitě o těchto CCM bruslích popřemýšlejte.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *