Hokejové brusle CCM Tacks 2022 jsou nyní k dispozici u dobrých prodejců hokejové výstroje a my vám přinášíme první náhled, na co se můžete těšit. CCM pokračuje ve vylepšování řady Tacks a to nejen po stránce technologické, tak i po té designové. Na své si zde přijdou jak hráči, kteří bruslí jednou za týden, tak ti, kteří z ledu prakticky neslezou.

Brusle CCM Tacks jsou tradičně středoprofilové, tedy jsou určeny pro hráče se středními rozměry chodidla. U modelů AS-V PRO a AS-V se nově dodávají v provedení Tapered, Regular a Wide, což naprosto ničí celou filozofii rozložení řad bruslí. U modelů AS-590, AS-580 a AS-570 bude možné vybírat z možností Regular a Wide a dva nejnižší modely AS-560 a AS-550 budou dodávány v provedení Regular. Proč v tom CCM dělá takový bordel se mi bohužel nepodařilo zjistit.

Brusle CCM Tacks AS-V Pro

Nejvyšší model kolekce 2022 – brusle CCM Tacks AS-V PRO je „vyrobený pro sílu a výkon“. Jednodílná bota s označením „Power“ nabízí lehký, pohodlný a flexibilní pocit již při prvním nasazení. Brusle se samozřejmě přizpůsobuje noze hráče pomocí tepelného tvarování. Zajímavostí je vyměnitelný jazyk na brusli, kde si můžete vybrat z několika verzí provedení. Brusle CCM Tacks AS-V PRO navazují na model AS3 PRO a jsou určeny hráčům, kteří hledají opravdovou oporu bez omezení. Kompozitová směs uvnitř boty funguje jako vodič energie, kterou do brusle vložíte, bez zbytečných ztrát. Nový chránič šlachy CCM Powerflex s karbonem zlepšuje rozsah pohybu a sílu odrazu.

Vnitřní vložka TotalDri Pro+ s Polyginem pomáhá eliminovat vlhkost a zajišťuje stabilitu nohy v botě. Brusle můžete osadit hned trojicí nožů. CCM Step Blacksteel, Step V-Steel nebo Step Steel. Brusle CCM Tacks AS-V PRO jsou navrženy pro hráče, kteří bruslí denně, či pro hráče, kteří hledají extrémně pohodlné brusle v top kvalitě.

Brusle CCM Tacks AS-V

Druhým nejvyšším modelem kolekce 2022 jsou brusle CCM Tacks AS-V. Tento model je vhodnou volbou pro hráče, kteří hledají vysoký výkon a pohodlí za nižší cenu než u profi modelu. Brusle AS-V mají zcela novou jednodílnou botu „Power“asymetrickou špičkou. Nižší index tuhosti brusle oproti AS-V PRO nabízí flexibilnější botu s tepelně tvarovatelným jádrem a vyměnitelným XS jazykem. Chránič šlach Powerflex a pěnové chrániče kotníků dodávají pohodlí a ochranu bez obětování mobility. Usazení nohy v botě kontroluje vložka TotalDri Pro s Polygiene. Stejně jako u PRO modelu můžete i zde zvolit, jaké nože chcete.

Brusle CCM Tacks AS-590

Hokejové brusle CCM Tacks AS-590 nabízejí některé materiály, jako u špičkových modelů AS-V a AS-V Pro, ale za nižší cenu. Brusle jistě osloví hráče, kteří hledají střední úroveň bruslí s některými výkonnostními výhodami vyšší třídy. Brusle Tacks AS-590 jsou vybaveny jednodílnou botou s tepelně tvarovatelným jádrem. Vyměnitelný asymetrický dvouvrstvý jazyk AS-590 poskytuje zvýšenou ochranu a pohodlí nártu. Na výběr máte z několika typů jazyků, díky kterým můžete zvětšit, nebo zmenšit prostor v botě. Tacks AS-590 mají také nový chránič šlach CCM Powerflex a upravenou ochranu kotníků. U tohoto modelu naleznete nože CCM Step Blacksteel, nebo Step V.Steel. O pohodlí chodidla se stará vložka CCM Ortholite Ultralite s odvodem vlhkosti.

Brusle CCM Tacks AS-580

Hokejové brusle CCM Tacks AS-580 jsou další možností střední úrovně bruslí kolekce Tacks 2022. Některé prvky, které se nacházejí u vyšších modelů, můžeme najít i u AS-580. Jsou to: Jednodílná bota s tepelně tvarovatelným jádrem, vyměnitelný jazyk, chránič šlach Powerflex, či polstrování kotníků. Brusle jsou osazeny noži XS Stainless. Vnitřek brusle CCM Tacks AS-580 je vybaven vložkou CCM HD Microfiber a tvarovanou stélkou Ortholite. Tyto vlastnosti tvoří pohodlnou a lehkou brusli, která umožňuje optimální přenos energie na ledě.

Brusle CCM Tacks AS-570

Hokejové brusle CCM Tacks AS-570 jsou skvělou volbou pro hobby hokejisty. Jednodílná bota s vyměnitelným jazykem, tepelně tvarovatelné jádro a holder s možností rychlé výměny nože CCM Speedblade XS. Vnitřní část brusle je vybavena vložkou CCM HD Microfiber, která odvádí vlhkost a tvarovanou stélkou Ortholite pro maximální pohodlí. Tyto parametry řadí brusle do kategorie o třídu výš. Pro hobby hokejistu by na základě srovnání ceny a výkonu měly být jasnou volbou.

.

Brusle CCM Tacks AS-560

Dalším modelem, který je určen pro hobby hokejisty, jsou hokejové brusle CCM Tacks AS-560. Tyto brusle jsou mají botu vyrobenou metodou 3D vstřikování. Vnitřní část je vyrobena z mikrovlákna HD, které poskytuje pohodlí pro nohu. V přední části nalezneme 7mm filcový jazyk s přidanou pěnou v horní části, která tlumí nárazy puků, či od sekání. Brusle AS-560 jsou také vybaveny holderem CCM Speedblade s nevyměnitelným nožem z nerezové oceli.

Brusle CCM Tacks AS-550

Posledním modelem nové kolekce Tacks 2022 jsou brusle CCM Tacks AS-550. Brusle jsou vyrobeny ergonomickým systémem pro tvarování boty a spolu s vložkou z mikrovlákna vytvářejí příjemné prostředí pro usazení nohy. V přední části nalezneme 5mm filcový jazyk s přidanou pěnou v horní části na ochranu proti zatoulaným pukům. Na bruslích jsou intalovány holdery CCM Speedblade s nevyměnitelným nožem z nerezové oceli. Brusle CCM Tacks AS-550 jsou navrženy pro rekreační hráče a začátečníky. Hlavní devízou bruslí je nízká cena.

Hledáte nové brusle? Na hokejman se bruslím věnujeme opravdu hodně a proto jsem pro vás připravili článek jak vybrat hokejové brusle. Díky tomu snadno vyberete vhodný model, či značku bruslí. Pokud zrovna brusle CCM Tacks nejsou, to co jste hledali, můžete se mrknout na další řady, jako je Jetspeed a Ribcor.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

3 Komentáře(ů)

  1. Milan

    To je strasne moc novinek na jednu radu, nechapu proc to delaji. I ty tri rady brusli jsou vzdycky moc, stacilo by jednou za cas udelat novou radu

  2. tomasz

    prijde mi ze ccm i bauer se snazi zlikvidovat eshopy a dotahnout vsechny na svoje prodejny. Odhadnout z domu jake brusle vybrat bude cim dal slozitejsi

  3. hokejman.cz

    Ano, může to tak vypadat, ale věříme že to tak není.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *