recenze hokejky ccm jetspeed ft4 pro

Hokejka CCM JetSpeed FT4 PRO – tajemství úspěchu

Konec tajností! Nová hokejka CCM Jetspeed FT4Pro je konečně na světě a hlavní moto? Skórujte odkudkoliv! Hokejka CCM Jetspeed FT4 poskytuje hráči především pocit lehkosti. Se svými 365 gramy (senior 85 flex) patří mezi nejlehčí hole na trhu, ale stojí za to do hole investovat? Podobně jako u bruslí CCM Jetspeed FT4 Pro, které jsme

Hokejka CCM JetSpeed FT4 PRO – tajemství úspěchu

Hokejka CCM Jetspeed FT4 PRO recenze

Konec tajností! Nová hokejka CCM Jetspeed FT4Pro je konečně na světě a hlavní moto? Skórujte odkudkoliv! Hokejka CCM Jetspeed FT4 poskytuje hráči především pocit lehkosti. Se svými 365 gramy (senior 85 flex) patří mezi nejlehčí hole na trhu, ale stojí za to do hole investovat? Podobně jako u bruslí CCM Jetspeed FT4 Pro, které jsme představili nedávno, byla nová hůl k vidění během finálových bojů o Stanley Cup v rukách Austona Matthewse z Toronta. V našich krajinách bude k vidění u mnoha hráčů v ELH v sezóně následující.

Hokejka CCM JetSpeed FT4 PRO parametry

ZnačkaCCM
KategorieHokejky
Sezóna2021/2022
Výkonnostní třída hráče profesionální hokej
GripAno
Délka (od konce po patku) 152 cm
Celková délka v cm 166 cm
Kick pointHybrid kick point
Hmotnost365 gramů

Hokejka s hybridním kick pointem

Hokejka CCM JETSPEED FT4 PRO je novinkou sezóny 2021/22. Tato hůl je určena pro profesionální hráče, jedná se o topmodel modelové řady CCM JETSPEED. Hokejka byla navržena s aktuálně nejvíce používaným kick pointem u holí ccm, tedy hybridním. Celá konstrukce hokejky reaguje na individuální úchop hokejisty a dle toho se prohýbá. Odpadá tak řešení preferencí při výběru hole mezi mid kick a low kick zónou. Navíc byla do hole přidána nová technologie Skeleton +, která zužuje krček hole, což přináší větší vypružení při střele. O složení konstrukce hole se postará kombinace materiálů Sigmatex Spread Tow, která již byla použita ve starších top modelech holí a nová Nanolite Carbon Layering uhlíková směs a rychlejší dobou odezvy. U nové hole došlo ke změně vrstvení uhlíkových vláken což způsobuje jejich vyšší odolnost při flexi.

Galerie

Shaft využívá R- Geometry se zaoblenými rohy pro snadnější práci hole v rukavici. CCM toto zaoblení využilo i pro oblast krčku. Čepel hole je vybavena RR-90 jádrem s extra tlumícím materiálem a optimalizovanou tuhostí. 

Vybrané hokejky CCM Jetspeed

Hokejka CCM Jetspeed FT4 PRO recenze

Nová hokejka CCM Jetspped FT4 PRO mě mile překvapila. Osobně nejsem zastáncem hybridního flexu, ale zde se při střelbě hůl skutečně přizpůsobuje rozestavení rukou. Designově je hůl velmi povedená. Kombinace černé a červené v ústředním motivu podtrhuje šedé šrafování a lesklý povrch dodá holi značnou eleganci. Trend zakulacených hran na holi již není nijak vyjimečný, nýbrž pro většinu hráčů potřebný. Hůl je pěkně vyvážená, čepel drží i při střelbě z první a tak není moc co vytknout. S cenovkou okolo 5-6 tisíc bude dobrým lákadlem pro náročnější hráče.

Jak se vám hůl líbí? Pořídíte si ji?

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *