ccm jetspeed ft5

Hokejky CCM Jetspeed 2022 jsou oproti ostatním řadám v početní nevýhodě. V rámci této řady budou pro sezónu 2022 k dispozici pouze dva nové modely – CCM Jetspeed FT5 PRO a CCM Jetspeed FT5. Jetspeed je již zaběhlá řada hokejek, která je navržena pro hráče, kteří střílejí ze všech pozic, a to jak rychlým švihem, tak plnou silou při golfáku. Nová kolekce Jetspeed má hybridní kick point, tedy se prohnutí odvíjí od držení hole.

 

CCM Jetspeed FT5 PRO

Nová hokejka CCM Jetspeed FT5 Pro je navržena s citem pro rychlou hru. Tento model navazuje na dřívější FT4 PRO, ze které čerpá technologii Skeleton+, což je konstrukční technologie, zužující shaft v krčku hole bez absence zvýšené odolnosti v této namáhané části hole. Shaft využívá R-geometrii, která má aerodinamický tvar se zaoblenými rohy a konkávní výdutí pro lepší úchop. Složení shaftu vychází z nanolite uhlíkového vrstvení, které eliminuje přebytečnou pryskyřici a dutiny v holi. Tato konstrukce zlepšuje kvalitu hokejky a snižuje její celkovou hmotnost.

FT5 PRO je také vybavena optimalizovanou čepelí RR-90 s tlumivým jádrem a zcela novým karbonovým výpletem Sigma STP. Vyvážená čepel skvěle tlumí a poskytuje hráči dobrou citlivost při práci s pukem. Jetspeed FT5 PRO je velmi všestranná hokejka, kterou lze snadno ovládat. Jelikož se jedná o PRO model, je určena pro každodenní hraní profi a nejnáročnějším hráčům.

Související produkty

Hokejka CCM Jetspeed FT5

Druhý model kolekce Jetspeed 2022hokejka CCM Jetspeed FT5 obsahuje některé ze špičkových technologií z FT5 PRO, což hráčům poskytne vysoce výkonnou variantu za skvělou cenu. CCM Jetspeed FT5 je vybavena technologií CCM Skeleton+, která v oblasti krčku hole zužuje její tvar i při zachování vysoké odolnosti. Shaft má hybridní flex, tedy reakce hole závisí na dle držení hráče. Také shaft FT5 vychází z R-geometrie a nabízí zaoblené rohy a konkávní vydutí pro lepší držení.

Čepel hole FT5 JF-90 je vybavena tlumivým jádrem pro lepší tlumení vibrací a citlivost na puk. Odolnost čepele je zaručena díky známě Sigmatex struktuře, která zvyšuje její odolnost. Hokejka CCM Jetspeed FT5 je navržena pro poloprofesionální hráče s frekvencí hraní 3-5 x týdně.

I když jsou (prozatím) známé pouze dvě řady, určitě mají co nabídnout. Pokud nejste zastánci horního, či spodního ohybu a vaše hra se mění každým okamžikem, bude pro vás nová hokejka z řady  CCM Jetspeed tou pravou volbou.Hledáte novou hokejku CCM? Zajímá vás řada Jetspeed, nebo i další novinky ž řad Tacks a Ribcor? Pokud si nejste jistí, která hokejka je pro vás ta pravá, můžete využít náš návod, jak vybrat hokejku. Na Hokejman.cz se věnujeme všem hokejovým značkám a tak je velmi pravděpodobné, že zde naleznete informace, které hledáte.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

1 komentář

  1. Radim43

    Koupil jsem mladymu a on ji ztratil. Zlaty dreveny hokejky…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *