hokejky ccm tacks

Hokejky CCM Tacks 2022 – představení kolekce

Hokejky CCM Tacks 2022 jsou poslední řadou, kterou jsme v rámci letošních novinek nepředstavili. Nyní máme dostatek informací a nastal čas to napravit. Hokejky CCM Tacks jsou technicky navrženy pro hráče, kteří střílejí z jakékoliv vzdálenosti. Všestrannost hole spočívá ve vysoko položeném kick pointu (High Kick), vyváženosti hole a spolehlivosti. U nejvyšších dvou modelů vyzžívá hůl technologii

Hokejky CCM Tacks 2022 – představení kolekce

hokejky ccm tacks

Hokejky CCM Tacks 2022 jsou poslední řadou, kterou jsme v rámci letošních novinek nepředstavili. Nyní máme dostatek informací a nastal čas to napravit. Hokejky CCM Tacks jsou technicky navrženy pro hráče, kteří střílejí z jakékoliv vzdálenosti. Všestrannost hole spočívá ve vysoko položeném kick pointu (High Kick), vyváženosti hole a spolehlivosti. U nejvyšších dvou modelů vyzžívá hůl technologii Skeleton+, což je postupné zúžení shaftu směrem k čepeli. Pokud si nejste jistí, jaký kick poin je pro vás vhodný a co vůbec ten kick point znamená, podívejte se do našeho článku, kde vše vysvětlujeme. Jaké hole v kolekce CCM Tacks 2022 najdeme?

 

Hokejka CCM Tacks AS-V Pro

Nejvyšším modelem kolekce 2022 je hokejka CCM Tacks AS-V PRO. Hůl přináší skvělý cit ze hry, bez obětování pevnosti, či síly. Agresivně ladění střelci mohou těžit z vysoko umístěného kick pointu, který jim pomůže přenést maximum vložené energie. Stejně jako loňský model CCM AS4 PRO je AS-V PRO vybavena technologií Skeleton+, která zužuje konstrukci směrem k čepeli. AS-V Pro je také vybavena novou čepelí CCM ACUFEEL2, s vysokou tuhostí. Díky tomu dodává střelbě přesnost a kontrolu.

Změna, kterou jistě rychle zaregistrujete, je v tvaru shaftu. Zcela nová geometrie V-Shape lépe padne do ruky a poskytuje umožňuje lepší kontrolu. Shaft obsahuje Nanolite Carbon Layerting, který eliminuje dutiny a přebytečnou pryskyřici v shaftu. Tato konstrukce v kombinaci s STP Carbon (pletený karbon) zvyšuje životnost shaftu a snižuje jeho hmotnost.  Hokejka CCM Tacks AS-V Pro je velmi všestrannou holí, kterou ocení i ti nejnáročnější hráči.

Nejhledanější v kategorii

Hokejka CCM Tacks AS-V

Druhou novinkou je hokejka CCM Tacks AS-V. Hůl obsahuje některé špičkové funkce za nižší cenu než AS-V Pro, což hráčům poskytuje vysoce výkonnou variantu za skvělou cenu. Hokejka Tacks AS-V je vybavena technologií CCM Advanced Carbon Matrix, která snižuje hmotnost shaftu, bez obětování odolnosti. Stejně jako As-V Pro má i tento model vysoko položený kick point, se kterým maximalizujete sílu střely. Model AS-V také obsahuje novou geometrii V- shape, která zlepšuje úchop a ovládání hole. Hlavním materiálem v shaftu je Sigmatex Spread Tow, který odlehčuje shaft a dodává holi potřebnou vyváženost. Čepel a její konstrukce nejsou tak pokročilé, ale stále poskytuje značné výhody. Díky materiálu ACUFEEL udrží vyvinutý při střele a nasměruje ji do branky.

Související produkty

Vybíráte novou hokejku? Na Hokejman.cz naleznete celou řadu hokejek CCM Tacks s High kick pointem, modely Ribcor s low kick pointem i Jetspeed s hybridním kick pointem. Pokud si nejste jistí, jaká hokejka je pro vás vhodná, podívejte se do našeho článku, jak vybrat hokejku, ve kterém naleznete všechny potřebné informace.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *