historie hokejové masky

Hokejky CCM Tacks 2022 jsou poslední řadou, kterou jsme v rámci letošních novinek nepředstavili. Nyní máme dostatek informací a nastal čas to napravit. Hokejky CCM Tacks jsou technicky navrženy pro hráče, kteří střílejí z jakékoliv vzdálenosti. Všestrannost hole spočívá ve vysoko položeném kick pointu (High Kick), vyváženosti hole a spolehlivosti. U nejvyšších dvou modelů vyzžívá hůl technologii Skeleton+, což je postupné zúžení shaftu směrem k čepeli. Pokud si nejste jistí, jaký kick poin je pro vás vhodný a co vůbec ten kick point znamená, podívejte se do našeho článku, kde vše vysvětlujeme. Jaké hole v kolekce CCM Tacks 2022 najdeme?

Hokejka CCM Tacks AS-V Pro

Nejvyšším modelem kolekce 2022 je hokejka CCM Tacks AS-V PRO. Hůl přináší skvělý cit ze hry, bez obětování pevnosti, či síly. Agresivně ladění střelci mohou těžit z vysoko umístěného kick pointu, který jim pomůže přenést maximum vložené energie. Stejně jako loňský model CCM AS4 PRO je AS-V PRO vybavena technologií Skeleton+, která zužuje konstrukci směrem k čepeli. AS-V Pro je také vybavena novou čepelí CCM ACUFEEL2, s vysokou tuhostí. Díky tomu dodává střelbě přesnost a kontrolu.

Změna, kterou jistě rychle zaregistrujete, je v tvaru shaftu. Zcela nová geometrie V-Shape lépe padne do ruky a poskytuje umožňuje lepší kontrolu. Shaft obsahuje Nanolite Carbon Layerting, který eliminuje dutiny a přebytečnou pryskyřici v shaftu. Tato konstrukce v kombinaci s STP Carbon (pletený karbon) zvyšuje životnost shaftu a snižuje jeho hmotnost.  Hokejka CCM Tacks AS-V Pro je velmi všestrannou holí, kterou ocení i ti nejnáročnější hráči.

Hokejka CCM Tacks AS-V

Druhou novinkou je hokejka CCM Tacks AS-V. Hůl obsahuje některé špičkové funkce za nižší cenu než AS-V Pro, což hráčům poskytuje vysoce výkonnou variantu za skvělou cenu. Hokejka Tacks AS-V je vybavena technologií CCM Advanced Carbon Matrix, která snižuje hmotnost shaftu, bez obětování odolnosti. Stejně jako As-V Pro má i tento model vysoko položený kick point, se kterým maximalizujete sílu střely. Model AS-V také obsahuje novou geometrii V- shape, která zlepšuje úchop a ovládání hole. Hlavním materiálem v shaftu je Sigmatex Spread Tow, který odlehčuje shaft a dodává holi potřebnou vyváženost. Čepel a její konstrukce nejsou tak pokročilé, ale stále poskytuje značné výhody. Díky materiálu ACUFEEL udrží vyvinutý při střele a nasměruje ji do branky.

Související produkty

Vybíráte novou hokejku? Na Hokejman.cz naleznete celou řadu hokejek CCM Tacks s High kick pointem, modely Ribcor s low kick pointem i Jetspeed s hybridním kick pointem. Pokud si nejste jistí, jaká hokejka je pro vás vhodná, podívejte se do našeho článku, jak vybrat hokejku, ve kterém naleznete všechny potřebné informace.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *