specialni edice ccm jetspeed ft5 pro

Limitovaná edice hokejky CCM Jetspeed FT5 PRO je tady!

V poslední době se s „limitkami“ doslova roztrh pytel. I když se TOP značky obecně pokouší redukovat počty modelů a řad výstrojí, v oblasti limitovaných edic toto neplatí. A to je dobře. Dnes se podíváme na limitovanou edici hokejky z dílny CCM – hokejku CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition.   Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition

Limitovaná edice hokejky CCM Jetspeed FT5 PRO je tady!

specialni edice ccm jetspeed ft5 pro

V poslední době se s „limitkami“ doslova roztrh pytel. I když se TOP značky obecně pokouší redukovat počty modelů a řad výstrojí, v oblasti limitovaných edic toto neplatí. A to je dobře. Dnes se podíváme na limitovanou edici hokejky z dílny CCMhokejku CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition.

 

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition je designový kousek, se kterým budete vidět. Tak jako u klasického modelu hokejky FT5 PRO se i speciální model pyšní hybridním kick pointem, díky kterému se hůl přizpůsobuje dle jejího držení. Hybridní kick point je vhodný pro hráče, kteří střílí z každé pozice

Vybrané produkty z kategorie

Specifikace hole CCM Jetspeed PRO

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition využívá technologii Skeleton+, která zužuje tvar shaftu směrem k čepeli. R geometrie zvyšuje aerodynamickou průchodnost hokejky během pohybu a díky zaoblenému tvaru hran přispívá ke komfortnímu držení hokejky v rukavici.

Také čepel doznala změn. Vrstva Sigma ST-P je výrazně odolnější a spolu s odolným jádrem posune přesnost vaší střely kupředu. Pevnější jádro zvyšuje také životnost čepele.

Nesmí chybět v hokejové tašce

Celková hmotnost hokejky je oproti předchozímu modelu Jetspeed FT4 PRO nižší o 15 gramů. Seniorský model váží pouze 395 gramů. Hokejka je v ČR k dostání v omezeném počtu kusů, tedy není radno vyčkávat na slevy.

Přečtěte si také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *