specialni edice ccm jetspeed ft5 pro

V poslední době se s „limitkami“ doslova roztrh pytel. I když se TOP značky obecně pokouší redukovat počty modelů a řad výstrojí, v oblasti limitovaných edic toto neplatí. A to je dobře. Dnes se podíváme na limitovanou edici hokejky z dílny CCMhokejku CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition.

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition je designový kousek, se kterým budete vidět. Tak jako u klasického modelu hokejky FT5 PRO se i speciální model pyšní hybridním kick pointem, díky kterému se hůl přizpůsobuje dle jejího držení. Hybridní kick point je vhodný pro hráče, kteří střílí z každé pozice.

jetspeed ft5 pro

Specifikace hole CCM Jetspeed PRO

Hokejka CCM Jetspeed FT5 PRO North Edition využívá technologii Skeleton+, která zužuje tvar shaftu směrem k čepeli. R geometrie zvyšuje aerodynamickou průchodnost hokejky během pohybu a díky zaoblenému tvaru hran přispívá ke komfortnímu držení hokejky v rukavici.

Také čepel doznala změn. Vrstva Sigma ST-P je výrazně odolnější a spolu s odolným jádrem posune přesnost vaší střely kupředu. Pevnější jádro zvyšuje také životnost čepele.

ccm jetspeed ft5 north edition

Související produkty

Celková hmotnost hokejky je oproti předchozímu modelu Jetspeed FT4 PRO nižší o 15 gramů. Seniorský model váží pouze 395 gramů. Hokejka je v ČR k dostání v omezeném počtu kusů, tedy není radno vyčkávat na slevy.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *