Nová kolekce hokejové výstroje Warrior Alpha

Novou kolekcí z dílny Warrior je Warrior Alpha.  Nakonec tedy i Warrior podlehl a stejně tak jako Bauer, nebo CCM budou nabízet tři souběžné kolekce, tedy Warrior Dynasty, Warrior Covert a nově Warrior Alpha. Co kolekce nabízí? V první řadě budou horkou novinkou rukavice. Nové rukavice Warrior Alpha QX mají vynikat v extra nízké hmotnosti, skvělé pohyblivosti, bezpečnosti a vzdušnosti. Tento model bude stejně

Nová kolekce hokejové výstroje Warrior Alpha

výstroj warrior Alpha LX

Novou kolekcí z dílny Warrior je Warrior Alpha.  Nakonec tedy i Warrior podlehl a stejně tak jako Bauer, nebo CCM budou nabízet tři souběžné kolekce, tedy Warrior Dynasty, Warrior Covert a nově Warrior Alpha. Co kolekce nabízí?

V první řadě budou horkou novinkou rukavice. Nové rukavice Warrior Alpha QX mají vynikat v extra nízké hmotnosti, skvělé pohyblivosti, bezpečnosti a vzdušnosti. Tento model bude stejně jako Dynasty v tradičním střihu, tedy 4ROLL. Pokud si pamatujete starší modely rukavic Warrior, tak zjevná inspirace byla v rukavicích Warrior MCDaddy. Ve zkratce je to takový širší model rukavic, velmi srovnatelný s řadou Dynasty. Jako u ostatních rukavic i Warrior Alpha bude nabízena v řadách od nejvyšší :  Alpha QX, Alpha QXPRO, Alpha QX3, Alpha QX4 a Aplha QX5.

Další částí výstroje, jsou chrániče ramen Warrior Alpha. Na první pohled jsou to ramena Warrior Dynasty AXLT v novém designu. Tyto ramena byli snad nejlepší, co jsem kdy držel v rukách a tak jsem velmi rád, že se je ve Warrioru rozhodli znovu zařadit do výroby. Chrániče ramen Alpha mají být unikátní svojí lehkostí a pohyblivostí a vzdušností.

Chrániče loktů Warrior Alpha  a samozřejmě i chrániče holení Warrior Alpha jsou dalšími částmi velmi podobné kolekci Warrior Dynasty AXLT.

Největší záhadou bude tedy nová hokejka Warrior Alpha QX, která na své představení teprve čeká. Konkrétně 14.7.2017. V příštích článcích budu jednotlivé novinky rozebírat detailně a kdo ví, třeba je i brzy naskladníme…

Tato staronová kolekce ve mě osobně vyvolává smíšené pocity. Na jednu stranu jsem rád, že obnovili výstroj AXLT, která byla naprosto skvělá, na druhou stranu to vlastně není žádná novinka… No uvidíme, co přinese odhalení hokejek… A co vy, zaujala Vás nová kolekce?

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *