záruka na hokejku

Značku Warrior mám již delší dobu rád. Jejich hokejová výstroj pravidelně nese stopy snahy se odlišit od ostatních hokejových výrobců. V dnešním článku bych rád představil jejich novou řadu holení Warrior Alpha QX.

Tak jak již bývá zvykem, jsou holeně Aplha QX rozděleny do 5 řad dle výkonnosti hráče. – QX, QX PRO, QX3, QX4 a QX5.  Zajímavé je, že všechny řady nabízejí seniorské a juniorské velikosti, ale youth verzi má pouze nejvyšší Alpha QX. Pojďme si jednotlivé řady představit.

Holeně Warrior Aplha QX

Holeně Warrior Alpha QX SR jsou vysoce kvalitní chrániče určené poloprofesionálním profesionálním hokejistům. Chrániče chrání i část vašich lýtek. Jistě oceníte i větší bezpečí pro vaše koleno a opět modernější upínání. Chrániče poskytují dostatek prostoru a nijak neomezují v pohybu. Pozitivní trend boje proti zápachu je promítnut i do nových chráničů a tak zde najdeme technologii WARTECH.

>>Zjisitit více<< 

 

Holeně Warrior Alpha QX PRO

Druhý nejvyšší model holení je určen pro profesionální i poloprofesionální hráče. Do chrániče je promítnuto vělké množství prvků řady QX, jako WARTECH FCN, boční ochrana kolene, či zadní ochrana lýtka. Rád bych vyzdvihl i střih, resp tvar chrániče, který je anatomicky tvarovaný a z přední pohledu nevypadají příliš robustně.

>>Zjistit více<< 

Holeně Warrior Aplha QX3

Trojková řada chráničů je velmi lehká a designově velmi podobná vyšším řadám chráničů. Pro výrobu byly použity technologie jako Smart Cap, či WARTECH, které dodávají nohám vysoký komfort. Pro snadné praní je možné vyjmout dle potřeby vnitřní vložku.

>>Zjistit více<< 

 

 

Holeně Warrior Alpha QX4

Předposlední model holení Warrior nese název QX4. Model je určen pro amatérské a poloprofesionální hráče, kteří nevyžadují top technologie, ale mohou se na své chrániče holení spolehnout. QX4 již nepoužívá upravený chránič kolene, ale je místo něho klasický kopulovitý. Vnitřní část neobsahuje WARTECH technologii, ale je zde běžná pěnová vložka. Chránič je velmi lehký a pro snadné uchycení má v zadní části dva pásky na suchý zip.

>>Zjistit více<< 

Holeně Warior Alpha QX5

Na to, že se jedná o základní model holení, mě osobně přijdou holeně Alpha QX5 designově nejpovedenější. Kolení kloub je chráněn stejnou kopulí jako u QX4. Vyztuhy uvnitř chrániče budou dostatečně chránit při hobby hokeji, pro vyšší úroveň bych je nedoporučoval. Jednoduchá výstelka bez možnosti praní i jednoduchá ochrana lýtka výrazně snižuje hmotnost chrániče, takže je na nohou prakticky necítíte.

>>Zjistit více<< 

 

Holeně Warrior Alpha jsou zajímavé, ale jako úplnou novinku bych je nepovažoval. Mnozí z vás si totiž jistě vzpomenou na řadu chráničů Warrior Dynasty AXLT, které jsou více než podobné. O tom, jestli se tedy jedná o novinku, nebo jde jen o novy facelift, aby bylo co prodávat, můžeme v klidu diskutovat … Podrobné recenze chráničů najdete již brzy na našem blogu.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.