Powerfoot – hokejová vložka do bruslí

Po delší době tu máme zase jednu zajímavou novinku. Adrenaline Powerfoot je speciální vložka do hokejových bruslí pocházející z Kanady. POWERFOOT nejsou klasickým příkladem vložek, které se dávají pod chodidla. Tyto vložky jsou určeny do špičky brusle. Jak to funguje? Adrenaline POWERFOOT – více síly, stability, komfortu Hokejová vložky POWERFOT je navržena tak, aby seděla

Powerfoot – hokejová vložka do bruslí

Po delší době tu máme zase jednu zajímavou novinku. Adrenaline Powerfoot je speciální vložka do hokejových bruslí pocházející z Kanady. POWERFOOT nejsou klasickým příkladem vložek, které se dávají pod chodidla. Tyto vložky jsou určeny do špičky brusle. Jak to funguje?

Adrenaline POWERFOOT – více síly, stability, komfortu

Hokejová vložky POWERFOT je navržena tak, aby seděla ve všech značkách bruslí a jejich velikostech. Úkolem vložky je vyplnit záporný prostor ve špičce brusle, díky čemuž dostanou prsty z horní části podporu navíc. Tím se stabilizují prsty a zvýší se stabilita nohy a dle výrobce i výkon skluzu.

Mezi hráči, kteří POWERFOOT využívají jsou například Tomáš Kundrátek, Michal Michálek, nebo Max Paciorety, na jehož recenzi se můžete podívat zde.

To by jsme ale nebyli na Hokejmanovi, aby jsme si vložky nesehnali a nevyzkoušeli na vlastní kůži. Jaké jsou? Balení obsahuje celkem 4 kusy vložek, tedy dva kusy do každé brusle. Na první pohled je to klasický molitan v kombinaci s pěnou, která se používá do bruslí. K nalepení do bruslí slouží předpřipravené pásky s lepidlem (pravděpodobně se lepidlo časem opotřebuje).

Vyberte si hokejové brusle

Prvním krokem je nalepení vložek do bruslí. Zde je to jednoduché, tenkou část vložíte dolů, tlustou nahoru, vždy maximálně do špičky brusle (pokud by jste mi nevěřili, součástí balení je i manuál, ale kdo by ho používal).

Adrenaline Powerfoot test

Nějakou dobu již mám vložky Powerfoot v brusli a tak můžu napsat menší reakci. Po nalepení vložek do brusle jsem si myslel, že se mi tam nemůže vlézt noha. Byl jsem přesvědčený, že mám perfektně sednoucí brusle a že mi tam noha nelítá. V tomto případě jsem se mýlil. Noha se mi do brusle i s dvěma vložkami bez problémů vešla a nyní opravdu věřím, že tam neprobíhá žádný pohyb. Příjemné bylo, že máte špičku brusle resp. palec v teple. Bohužel jinak nemohu říct, že bych pociťoval nějakou zásadní změnu. Bruslí se mi stejně a myslím si, že pokud bych si vzal o půl čísla menší brusle, byl bych s prostorem a pohybem uvnitř brusle na stejno. Jediné, co se mi líbí, je vyplnění části brusle nad špičkou. Každopádně pokud máte větší brusle, může to pro vás být vhodná koupě.

Autor: Jiří Tobiáš I Foto: ccmhockey.com, warrior.com, bauer.com

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře: „Powerfoot – hokejová vložka do bruslí“

 1. petan avatar
  petan

  Vypada to jako obycejny kus molitanu. Nebo je v tom neco jineho? Ma s tim nekdo zkusenost

 2. turan avatar
  turan

  Zajimave, ale asi bude zalezet, za kolik se to bude prodavat, protoze kdyz to bude drahe, tak si tam kazdy strci obyc molitan misto drahe vycpavky

 3. tom avatar
  tom

  prodava to nekdo jeste? Na odkaze to uz nemaji. Doporucite nekdo neco jineho do brusli?

 4. admin avatar
  admin

  Dobrý den,

  bohužel aktuálně nevíme, kde se dá powerfoot koupit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *