Po delší době tu máme zase jednu zajímavou novinku. Adrenaline Powerfoot je speciální vložka do hokejových bruslí pocházející z Kanady. POWERFOOT nejsou klasickým příkladem vložek, které se dávají pod chodidla. Tyto vložky jsou určeny do špičky brusle. Jak to funguje?


Powerfoot – hokejová vložka do bruslí

Porovnat ceny

 

Adrenaline POWERFOOT – více síly, stability,komfortu

Hokejová vložky POWERFOT je navržena tak, aby seděla ve všech značkách bruslí a jejich velikostech. Úkolem vložky je vyplnit záporný prostor ve špičce brusle, díky čemuž dostanou prsty z horní části podporu navíc. Tím se stabilizují prsty a zvýší se stabilita nohy a dle výrobce i výkon skluzu.

Mezi hráči, kteří POWERFOOT využívají jsou například Tomáš Kundrátek, Michal Michálek, nebo Max Paciorety, na jehož recenzi se můžete podívat zde.

 

To by jsme ale nebyli na Hokejmanovi, aby jsme si vložky nesehnali a nevyzkoušeli na vlastní kůži. Jaké jsou? Balení obsahuje celkem 4 kusy vložek, tedy dva kusy do každé brusle. Na první pohled je to klasický molitan v kombinaci s pěnou, která se používá do bruslí. K nalepení do bruslí slouží předpřipravené pásky s lepidlem (pravděpodobně se lepidlo časem opotřebuje).

Prvním krokem je nalepení vložek do bruslí. Zde je to jednoduché, tenkou část vložíte dolů, tlustou nahoru, vždy maximálně do špičky brusle (pokud by jste mi nevěřili, součástí balení je i manuál, ale kdo by ho používal). Toť vše, můžeme testovat.

Sdílet na Pinterestu