První náhledy Warrior Ritual X4 PRO

Nové kolekce brankářské výstroje jsou postupně zveřejňovány, a tak se můžeme pustit do jejich představení. Z dílny Warrior přichází na trh nová řada Warrior Ritual X4, která je navržena tak, aby brankářům nabízela vynikající ochranu a pohodlí. Díky pokročilým materiálům má být dosaženo vyšší výkonnosti brankářů a pomoci jim k zastavení každé střely. My se v tomto článku zaměříme na

První náhledy Warrior Ritual X4 PRO

Nové kolekce brankářské výstroje jsou postupně zveřejňovány, a tak se můžeme pustit do jejich představení. Z dílny Warrior přichází na trh nová řada Warrior Ritual X4, která je navržena tak, aby brankářům nabízela vynikající ochranu a pohodlí. Díky pokročilým materiálům má být dosaženo vyšší výkonnosti brankářů a pomoci jim k zastavení každé střely. My se v tomto článku zaměříme na PRO řadu.

Brankářská vesta Warrior Ritual X4 PRO

Vesta Ritual X4 PRO má zesílenou oblast ramen pomocí technologie HypeComp. Zajímavou úpravou prošla oblast na předělu lokte a paží, kde vznikl tzv. můstek (AxyFlex+), který zabraňuje kontaktu paží s předloktím při pohybu a poskytuje mu více flexibility a ochrany díky výztuze X-Foam.

ramena warrior x4

Kalhoty Warrior Ritual X4 PRO

brankarske kalhoty Warrior

Nové kalhoty Ritual X4 PRO poskytují ochranu na profesionální úrovni a bezprecedentní flexibilitu a mobilitu. Kalhoty jsou vybaveny pružnými, překrývajícími se pláty, které reagují na změnu pohybu – FlexPlate. Tím je dosaženo dostatečné ochrany stehen.

Nákrčník Warrior Ritual X4 PRO

warrior ax4 pro nakrcnik

Nový nákrčník Ritual X4 Pro je vyroben ze strečového materiálu X-Foam optimalizující ochranu a pohodlí.

Top výběr pro brankáře

Suspenzor Warrior Ritual X4 PRO

Dalším prvkem spodní brankářské výstroje je suspenzor Ritual X4 PRO s dobře známou ShockShield technologií, která rozprostírá a tlumí nárazy.

Chrániče kolen Warrior Ritual X4 PRO

Poslední novinkou jsou chrániče kolen, které mají široký profil a zesílenou výztuhu HyperComp. Chrániče mají čtyřdílnou konstrukci s optimalizovanou „přistávací“ deskou, které tlumí nárazy.

Související produkty

Pokud bychom hodnotili novou řadu jako celek, jsme spíše zklamáni. Kromě vesty jsou ostatní části pouze přejmenované starší modely, bez znatelné inovace. Vnitřní část výstroje je přebarvena ze žluté na světle zelenou. Velkým zklamáním je nákrčník, který na první pohled nepůsobí příliš ochranně. Otázkou je, zda to, že na výstroji neproběhla žádná velká změna, je nutné špatná věc. Pokud se nová kolekce nebude prodávat za výrazně vyšší ceny, pak to může být v pořádku. Co si o nové kolekci Warrior Ritual X4 PRO myslíte vy?

Přečtěte si více

2 komentáře: „První náhledy Warrior Ritual X4 PRO“

  1. Martin Sevcik avatar
    Martin Sevcik

    Dela nekdo v cesku warrior? Prijde mi ze tato znacka je u nas uplne nedostupna, naposled sem to kupoval nekde na slovensku

  2. Jiří Tobiáš avatar
    Jiří Tobiáš

    Teoreticky jedna firma z Hradce, ale nejsou vůbec vidět, tak otázka jestli něco vozí..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *