vesta bauer supreme mach

Vesta Bauer Supreme Mach – ochrana, mobilita, dokonalé krytí

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach se představuje ve své kráse. Nový model je označován jako Ikona brankářských vest z dílny Bauer, který vychází ze zkušeností dřívějších modelů a je ideální pro elitní brankáře, kteří hledají maximální ochranu a chtějí mít pod kontrolou každý puk. Nastavitelnost brankářské vesty Brankářská vesta Bauer Mach je nabitá nastavitelností, díky

Vesta Bauer Supreme Mach – ochrana, mobilita, dokonalé krytí

vesta bauer supreme mach

Brankářská vesta Bauer Supreme Mach se představuje ve své kráse. Nový model je označován jako Ikona brankářských vest z dílny Bauer, který vychází ze zkušeností dřívějších modelů a je ideální pro elitní brankáře, kteří hledají maximální ochranu a chtějí mít pod kontrolou každý puk.

Nastavitelnost brankářské vesty

Brankářská vesta Bauer Mach je nabitá nastavitelností, díky které si jí můžete přizpůsobit na vlastní postavu. Individuální úprava je možná v několika místech.

 • v límci, kde nalezneme duální nastavení ramenních plováků
 • v pažích kde můžeme upravit délku
 • v oblasti žeber, kde nastavujeme šířku
 • v zádech, popruhem, který upravuje oblast v prostoru kalhot

Vybrané top brankářské vesty

Maximální ochrana

Střed brankářské vesty chrání funkční pěna Rebound Control Foam s funkcí absorbce nárazu. Jednotlivé bloky ochrany břicha jsou vyrobeny z materiálu Shock-Lite, známé ze starších modelů. O komfort je postaráno díky technologii Molded Airflow, což je špičková prodyšná pěna, která propouští vlhkost. Spolu s ThermoCore Zero udržuje brankářskou vestu v pohodlí a bez zápachu.

Vyšší flexibilita v každém pohybu

Co vás jistě na první pohled zaujme, jsou velké ramenní chrániče, vyrobené z Shock-Lite Pro materiálu, který má za úkol rozptýlit nárazy od puků. Přepracování ramen vychází z vesty Bauer Ultrasonic kdy jejich Active Motion Protection (AMP) získal vylepšení na AMP 2.0, s vyšší flexibilitou a ochranou během pohybu. Paže jsou chráněny materiálem Fused Curv Composite v oblasti bicepsu a předloktí, loket je vybaven vložkou Hypersense s pěnou Shock-Lite.

Související produkty

Vesta Bauer Supreme Mach překvapí nejen flexibilitou, ale i nízkou hmotností 3,2 Kg u SR modelu. Pokud jste elitní brankář a hledáte opravdu lehkou vestu s maximální pohyblivostí, nehledejte nic jiného. S výsledkem budete nadmíru spokojeni. Hledáte brankářskou vestu a nevíte, která bude pro vás ta nejlepší? Podívejte se na článek jak vybrat brankářskou vestu, který vás celým procesem výběru provede.

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Vesta Bauer Supreme Mach – ochrana, mobilita, dokonalé krytí“

 1. Rozmik avatar
  Rozmik

  Nevite jestli ta vesta bude i v mensich velikostech? Int/jr

 2. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Podle dostupných informací bude u nás k dostání pouze seniorská vesta

 3. kastani avatar
  kastani

  Prijde mi ze je ta vesta hodne robustni, ze ta pohyblivost nebude uplne top. Bude trvat strasne dlouho, nez se trochu rozhejbe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *