bauer sken vystroje

Bauer Game fit centrum – budoucnost výběru výstroje

Doba, kdy jste byli nuceni důvěřovat prodejci hokejové výstroje, pokud vám něco doporučil, je už dávno pryč. Díky moderním technologiím se již nemusíte spoléhat na názor, který je často ovlivněn stavem zásob na skladu, ale můžete vycházet z doporučení, které vznikne z analýzy vašeho těla. V Bauer Game Fit centrech vás během chvilky zanalyzují a doporučí výstroj

Bauer Game fit centrum – budoucnost výběru výstroje

bauer sken vystroje

Doba, kdy jste byli nuceni důvěřovat prodejci hokejové výstroje, pokud vám něco doporučil, je už dávno pryč. Díky moderním technologiím se již nemusíte spoléhat na názor, který je často ovlivněn stavem zásob na skladu, ale můžete vycházet z doporučení, které vznikne z analýzy vašeho těla. V Bauer Game Fit centrech vás během chvilky zanalyzují a doporučí výstroj na základě vašich dat.

 

Značka Bauer je nejen lídrem v oblasti prodeje hokejové výstroje, ale též ukazuje, jak bude vypadat budoucnost hokeje. Nová technologie Game Fit přináší revoluci do procesu výběru. Jak všichni víme, správně zvolená výstroj je základem k podání výkonu hokejisty. Tuto myšlenku sdílíme i my na Hokejman.cz a tak jsme opravdu nadšeni z tohoto posunu.

Jak probíhá sken hráče

Aktuálně je možné využít skenu k výběru bruslí, hokejky a helmy. Prozatím se jedná o tři samostatné skenery, ale lze očekávat, že v budoucnu bude vše probíhat na jednom stroji. Sken pro výběr bruslí využívá 7 bodový měřící systém, který bere v úvahu šířku, délku, hloubku a potencionální aktivní body chodidla, na základě kterých vám doporučí správnou řadu, model a velikost brusle. Získáte tak ideální nastavení brusle, která vám bude sedět.

Výběr toho nejlepšího

Druhý sken vám na základě analýzy pohybu při střele doporučí konkrétní modelovou řadu (Vapor, Nexus, Supreme) a tvrdost hokejky. (Tvrdost hokejky určuje z výpočtu výšky a váhy hráče).

Na třetím skenu získáte informace o vhodném typu a velikosti hokejové helmy, a navíc i jak si helmu ideálně nastavit. Systém se zaměřuje na různé body uchycení. Na základě analýzy lze pro hráče vyrobit i „helmu na míru“ – pomocí vytištění vnitřní ochranné výstelky na 3D tiskárně. Na videu níže se můžete podívat, jak jednotlivé skeny probíhají.

Díky mobilní aplikaci Bauer Game Fit, která je volně ke stažení, si můžete také naskenovat své tělo. Na základě skenu předního a bočního profilu vám aplikace vyhodnotí, jakou velikost a typ hokejové výstroje vybrat. Systém výrazně přihlídne k vašim preferencím, jde tedy spíše o upřesnění.

Související produkty

Aktuálně jsou Bauer Game Fit centra v 8 městech České republiky – v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Zlíně, Karlových Varech a Příbrami. Osobně jsem rád za každý pokus o individualizaci výstroje, což svým způsobem Bauer dělá. Je zde však ještě dlouhá cesta k dokonalosti a kdo ví, třeba se brzy dočkáme „tunelu“ který nám díky analýze navrhne perfektní výstroj na míru.

Mohlo by vás zajímat

Jeden komentář: „Bauer Game fit centrum – budoucnost výběru výstroje“

  1. Kamil Svoboda avatar
    Kamil Svoboda

    Prijde mi to spis jako marketingovy tah jak prodat co je potreba, ale verim ze v tom muze byt i dobry umysl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *