ccm road show

Chcete si vyzkoušet novinky z dílny hokejového výrobce CCM? Již brzy budete mít možnost. Do Prahy a Brna míří CCM Roadshow, kde je možné otestovat ty nejvyšší modely od CCM Zdarma. Stačí se registrovat.

Co bude na hokejové Roadshow k testování?

 

K testování nedostanete žádné vyřazené kusy, ale rovnou ty nejlepší modely letošní sezóny. V nabídce jsou TOP modely bruslí CCM.

Hokejové brusle v testu

Pro snadnější zvolení velikosti brusle k testování můžete využít speciální skenner nohou, který bude na stadiónech k dispozici. Díky skenneru snadno změříte velikost chodidla, nebo vám doporučí nejvhodnější typ hokejové brusle. Aby to nebylo jen o bruslích, budou zde připraveny i nějaké ty hokejky. Jaká hůl to bude?

 

Hokejka CCM test

  • Hokejka CCM JETSPEED FT2

Co si vzít s sebou?

Doporučujeme přinést vlastní helmu a rukavice, na bezpečnost je přeci jen dobré myslet. K zahození nebudou jistě ani hokejové ponožky, jelikož ty, které používáte v letních měsících u běžných bot jistě nebudou vhodné.

 

Kdy a kde se akce koná?

Brno

Praha

Jak se na CCM ROADSHOW zaregistrovat?

Abyste se na testování dostali, musíte se zaregistrovat. Na každý termín se může přihlásit pouze 40 lidí, proto není vhodné s registrací otálet. Pokud se včas zaregistrujete, můžete využít speciálního scaneru, změřit si velikost chodidla, určit vhodný model brusle a navíc získat dárkový balíček od partnera akce Sportobchod.cz Takže si nezapomeňte napsat datum do kalendáře.

 

 

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.