sken nohou pro výběr bruslí

Skenování nohou při výběru bruslí

Pokud jste aktivní běžci, jistě jste se na běžeckých prodejnách setkali s tím, že vám prodejce nabízí skenování nohou, na jehož základě vám nabídne vhodnou sportovní obuv. Technologie skenování nohou již dorazila i do segmentu hokejových bruslí a tak se dnes ve větších prodejnách setkáte s profesionálním skenováním pro výběr brusle. Dnes vám v přiloženém

Skenování nohou při výběru bruslí

sken nohou pro výběr bruslí

Pokud jste aktivní běžci, jistě jste se na běžeckých prodejnách setkali s tím, že vám prodejce nabízí skenování nohou, na jehož základě vám nabídne vhodnou sportovní obuv. Technologie skenování nohou již dorazila i do segmentu hokejových bruslí a tak se dnes ve větších prodejnách setkáte s profesionálním skenováním pro výběr brusle. Dnes vám v přiloženém videu od CCM ukáži, jak takový sken probíhá.

CCM 3D Fit Scanner

Vyberte si z nabídky bruslí

Velmi podobnou technologii využívá na svých prodejnách také Bauer, o čemž jste se mohli dočíst již dříve na našem blogu.

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Skenování nohou při výběru bruslí“

 1. CCM 3D skener avatar
  CCM 3D skener

  Uvažuji o koupi nových bruslí CCM a rád bych využil 3D skener k doporučení typu a velikosti. Chci se zeptat, jestli je v ČR někde CCM 3D skener k dispozici?

 2. admin avatar
  admin

  Dobrý den,
  mají ho na prodejnách střídasport – https://hokejman.cz/hokejove-obchody/stridasport-cz/

 3. Petr Suchy avatar
  Petr Suchy

  Ahoj rad bych si nechal udelat scen nohy do brusli. Kde vas najdu. Jsem Praha 10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *