Pokud jste aktivní běžci, jistě jste se na běžeckých prodejnách setkali s tím, že vám prodejce nabízí skenování nohou, na jehož základě vám nabídne vhodnou sportovní obuv. Technologie skenování nohou již dorazila i do segmentu hokejových bruslí a tak se dnes ve větších prodejnách setkáte s profesionálním skenováním pro výběr brusle. Dnes vám v přiloženém videu od CCM ukáži, jak takový sken probíhá.

 

CCM 3D Fit Scanner

 

Velmi podobnou technologii využívá na svých prodejnách také Bauer, o čemž jste se mohli dočíst již dříve na našem blogu.

Bauer představuje 3D Skate Lab

 

3 Komentáře(ů)

  1. CCM 3D skener

    Uvažuji o koupi nových bruslí CCM a rád bych využil 3D skener k doporučení typu a velikosti. Chci se zeptat, jestli je v ČR někde CCM 3D skener k dispozici?

  2. Petr Suchy

    Ahoj rad bych si nechal udelat scen nohy do brusli. Kde vas najdu. Jsem Praha 10

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.