Dnes Vám představím novinku, která mě velice zaujala. Sice to bude ještě chvíli trvat, než se tato specialita dostane i na náš trh, ale nepochybně Vás zaujme už teď. Sparx Skate Sharpener – domácí automatická bruska na hokejové brusle.

Bruska Sparx Skate je první svého druhu. Jedná se o jednoduchou brusku na brusle, která je řešena tak, že si můžete nabrousit brusle u sebe doma.

 

Velikostně nezabere příliš místa, je srovnatelná s domácí tiskárnou. Díky jednoduchému systému si můžete navolit styl broušení bruslí a vytvářet profesionální hrany na bruslích stisknutím jednoho tlačítka.

 

Ovládání SPARX 

Bruska Sparx Skate byl navržen pro velmi  snadné použití. Brusle nabrousíte snadno provedením 3 kroků:

– zacvaknete brusli do brusky

– dotáhnete

– zmáčknete start

 

Sparx Skate Sharpener

Bezpečnost & Čistota

 

Sparx byl postaven tak, aby vyhovoval malým hokejistům i jejich rodičům, pro které je důležitá čistota a bezpečnost. Cílem bylo, aby si majitelé Sparx mohli užívat tuto brusku stejně pohodlně jako kuchyňské roboty nebo pračku. Prostě jen umístit kamkoliv do místnosti, jako jiný spotřebič a začít používat.

 

Uvnitř brusky jsou instalovány senzory pro snímání brusle, které hlídají její postavení  a úhel brusu. Brusné kameny jsou kryty diamantovým povrchem pro ostřejší a přesnější broušení hran.

 

Pro čistý odvod splodin a prachu z broušení jsou veškeré nečistoty odváděny do vyjímatelného zásobníku prachu, nebo jsou zachyceny v HEPA filtru v zadní části zařízení.

 

Specifikace:

 

Váha 10,4 Kg

Výška 66 cm

Šířka 18 cm

Hloubka 39cm

 Bruska zatím není určena pro náš trh a tak ji není možné objednat. 

Autor: Tobi

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu