Domácí bruska na hokejové brusle

Nabrousit si brusle kdykoliv se vám zachce nemusí být jen sen. V tomto článku bych vám chtěl představit specialitu, která mě velmi zaujala. Domácí bruska na brusle Sparx Skate Sharpener. Automatická Bruska Sparx je první svého druhu. Jedná se o jednoduché řešení, které dokáže obsloužit každý a je tedy vhodnou volbou i pro hokejové týmy.  Broušení bruslí v

Domácí bruska na hokejové brusle

Jednoduché ovládání brusky

Nabrousit si brusle kdykoliv se vám zachce nemusí být jen sen. V tomto článku bych vám chtěl představit specialitu, která mě velmi zaujala. Domácí bruska na brusle Sparx Skate Sharpener. Automatická Bruska Sparx je první svého druhu. Jedná se o jednoduché řešení, které dokáže obsloužit každý a je tedy vhodnou volbou i pro hokejové týmy. 

Broušení bruslí v pohodlí domova

Bruska Sparx velikostně nezabere příliš místa. Je srovnatelně veliká s domácí tiskárnou a tak vám nebude zbytečně překážet. Bruska je vhodná i pro transport, například v rámci výjezdu týmu na zápas. Se svými 10 kilogramy ji zvládne přenést na určené místo raz dva. A přesně proto byla Sparx vymyšlena. Jednoduchý stroj, který dokážete ovládat stejně pohodlně, jako kuchyňského robota, nebo praku.  Díky jednoduchému systému si můžete navolit styl broušení bruslí a vytvářet profesionální hrany na bruslích stisknutím jednoho tlačítka.

Brusky? Máme!

Ovládání brusky SPARX 

Domácí Bruska Sparx Skate byla navržena pro velmi  snadné použití. Brusle nabrousíte snadno provedením 3 kroků:

  1. zacvaknete brusli do brusky
  2. dotáhnete
  3.  zmáčknete start

Přijde vám to náročné?

 

 

Čisté broušení bez splodin

Jistě znáte ten zápach, když dojdete do brusírny. Doslova cítíte tu změť drobných částic, které lítají vzduchem. Domácí Bruska Sparx má pro čistý odvod splodin a prachu z broušení instalovaný zásobník, který je vyjímatelný. V zadní části zařízení je navíc přidán HEPA filtr, což je mimořádně silný filtr, který zachytí ty nejjemnější částice. HEPA filtr je zkratkou High Efficiency Particulate Air filtr, což znamená vysoce efektivní filtr vzduchových částic. Vyvinula jej NASA na ochranu astronautů před nebezpečnými částicemi.

Pro přesný úhel brusu jsou uvnitř brusky instalovány senzory, které snímají postavení brusle. Brusné kameny jsou kryty diamantovým povrchem pro ostřejší a přesnější broušení hran. Jednoduchá ovladatelnost, bezpečnost a čistota. Travte víc času bruslením a méně broušením.

Specifikace:

Váha 10,4 Kg

Výška 66 cm

Šířka 18 cm

Hloubka 39cm

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *