Pamatujete si na článek Domácí hokejové brusky? Máme pro vás dobrou zprávu. Domácí bruska Sparx, je nyní k dostání i na našem trhu!


>>Najít nejlevněji<<

Bruska na brusle Sparx Skate Sharpener je na obsluhu velmi jednoduchá, k přenosu vhodná a ekonomická bruska na brusle. Velikostně jí lze přirovnat k domácí tiskárně 66x18x39 cm. Oproti běžnému ručnímu broušení, je Sparx bruska vždy konzistentní a velmi přesné. Každý brousící cyklus trvá zhruba 5 minut a samotnou obsluhu zvládne opravdu každý. Stačí brusli vložit do brusky, zacvaknout a spustit broušení. O nic dalšího se nemusíte starat. Uvnitř brusky Sparx jsou zabudované sensory, které snímají brusli a hlídají její postavení a úhel brusu. Splodin se bát nemusíte. Pro odvod brusného prachu a splodin má bruska zabudován zásobník a speciální HEPA filtr, který zařízení čistí. Součástí balení brusky Sparx je kontrolor vystředění, středící kotouč, adaptér na vysoké golmanské nože, kámen pro stržení hran a dolešťovací kůže.

Bruska Sparx recenze

Nedávno jsem měl možnost broušení na Sparx brusce vyzkoušet a tak jsem vzal vícero bruslí, které doma mám. Mezi nimi i jedny s křivým nožem, abych otestoval, jak bude bruska reagovat. Díky senzorům se bruska u křivého nože nerozjela a hlásila chybu. Pokud tedy narazíte na to, že vám bude bruska odmítat nabrousit brusle, doporučuji přezkoumat rovnost nožů. Ostatní broušení bylo bez jakýchkoliv problémů.

 

Sdílet na Pinterestu