Pamatujete si na článek Domácí hokejové brusky? Máme pro vás dobrou zprávu. Domácí bruska Sparx, je nyní k dostání i na našem trhu! Jsme rádi, pokud se novinky na hokejovém trhu, které sledujeme po celém světe dostanou i u nás. Pokud by nějaký prodejce hokejové výstroje potřeboval tipy na další produkty, jsme k dispozici :-). Nabrousit si brusle v pohodlí domova je jistě lákavé pro nejednoho hokejistu. Ruku na srdce, kolikrát nemáte čas a těsně před tréninkem zjistíte, že máte strhlou hranu a hledáte brusiče, který vám to v rychlosti opraví. S domácí bruskou by tento problém jistě nebyl problémem.

Bruska na brusle Sparx Skate Sharpener

Bruska na brusle Sparx Skate Sharpener je na obsluhu velmi jednoduchá, k přenosu vhodná a ekonomická bruska na brusle. Velikostně jí lze přirovnat k domácí tiskárně 66x18x39 cm. Oproti běžnému ručnímu broušení, je Sparx bruska vždy konzistentní a velmi přesné. Každý brousící cyklus trvá zhruba 5 minut a samotnou obsluhu zvládne opravdu každý. Stačí brusli vložit do brusky, zacvaknout a spustit broušení. O nic dalšího se nemusíte starat. Uvnitř brusky Sparx jsou zabudované sensory, které snímají brusli a hlídají její postavení a úhel brusu. Splodin se bát nemusíte. Pro odvod brusného prachu a splodin má bruska zabudován zásobník a speciální HEPA filtr, který zařízení čistí. Součástí balení brusky Sparx je kontrolor vystředění, středící kotouč, adaptér na vysoké brankářské brusle resp. nože, kámen pro stržení hran a dolešťovací kůže.

Související produkty

Bruska Sparx recenze

Nedávno jsem měl možnost broušení na Sparx brusce vyzkoušet a tak jsem vzal vícero bruslí, které doma mám. Mezi nimi i jedny s křivým nožem, abych otestoval, jak bude bruska reagovat. Díky senzorům se bruska u křivého nože nerozjela a hlásila chybu. Pokud tedy narazíte na to, že vám bude bruska odmítat nabrousit brusle, doporučuji přezkoumat rovnost nožů. Ostatní broušení bylo bez jakýchkoliv problémů.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

2 Komentáře(ů)

  1. dan

    Da se ta domaci bruska u nas koupit? idealne s ceskou zastrckou?

  2. admin

    Dobrý den, ano brusku můžete koupit na uvedeném odkaze

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *