Pamatujete si na článek Domácí hokejové brusky? Máme pro vás dobrou zprávu. Domácí bruska Sparx, je nyní k dostání i na našem trhu!


>>Najít nejlevněji<<

Bruska na brusle Sparx Skate Sharpener je na obsluhu velmi jednoduchá, k přenosu vhodná a ekonomická bruska na brusle. Velikostně jí lze přirovnat k domácí tiskárně 66x18x39 cm. Oproti běžnému ručnímu broušení, je Sparx bruska vždy konzistentní a velmi přesné. Každý brousící cyklus trvá zhruba 5 minut a samotnou obsluhu zvládne opravdu každý. Stačí brusli vložit do brusky, zacvaknout a spustit broušení. O nic dalšího se nemusíte starat. Uvnitř brusky Sparx jsou zabudované sensory, které snímají brusli a hlídají její postavení a úhel brusu. Splodin se bát nemusíte. Pro odvod brusného prachu a splodin má bruska zabudován zásobník a speciální HEPA filtr, který zařízení čistí. Součástí balení brusky Sparx je kontrolor vystředění, středící kotouč, adaptér na vysoké golmanské nože, kámen pro stržení hran a dolešťovací kůže.

Bruska Sparx recenze

Nedávno jsem měl možnost broušení na Sparx brusce vyzkoušet a tak jsem vzal vícero bruslí, které doma mám. Mezi nimi i jedny s křivým nožem, abych otestoval, jak bude bruska reagovat. Díky senzorům se bruska u křivého nože nerozjela a hlásila chybu. Pokud tedy narazíte na to, že vám bude bruska odmítat nabrousit brusle, doporučuji přezkoumat rovnost nožů. Ostatní broušení bylo bez jakýchkoliv problémů.

 

My Review

Review Form...

Reviews

Loading Reviews...

Sdílet na Pinterestu