Hokejky Warrior – Warrior Dolomite

Druhou hokejkou, kterou Warrior představil v roce 2006, byla hůl Warrior Dolomite. Z této hokejky se dodnes zachovala konstrukce i hmotnost a tak „dolomitku“ můžete najít pod novým označením hokejky Warrior Covert QRL4. S podtitulem hokejka pro hravé hráče se Warrior Dolomite rychle dostala mezi top hole v obchodech po celé USA.   Čtěte také: Hokejky Warrior – Warrior

Hokejky Warrior – Warrior Dolomite

Druhou hokejkou, kterou Warrior představil v roce 2006, byla hůl Warrior Dolomite. Z této hokejky se dodnes zachovala konstrukce i hmotnost a tak „dolomitku“ můžete najít pod novým označením hokejky Warrior Covert QRL4. S podtitulem hokejka pro hravé hráče se Warrior Dolomite rychle dostala mezi top hole v obchodech po celé USA.

 


Čtěte také: Hokejky Warrior – Warrior Mac Daddy


Pro konstrukci hokejky Warrior byla vybrána True 1, díky níž byla Dolomite bezproblémovou jednodílnou hokejkou. Vlákna uvnitř hole byly kombinovány ze skelných a nové formy uhlíkového vlákna, pod označením Minimus carbon, který byl designován jako 2-D tkanina.

 

 

 

 

style=“display:block; text-align:center;“ data-ad-layout=“in-article“ data-ad-format=“fluid“ data-ad-client=“ca-pub-2688668735577494″ data-ad-slot=“3045613978″>

Skvěle vyvážená hokejka s čepelí Dager Taper III se vyznačovala také velmi dlouhou výdrží. Zajímavostí bylo drobné rozšíření ve spodní části „krčku“, kde se daným rozšířením snažili eliminovat kroutivý moment při střele. Povrch hole byl pokryt gripem Warrior Pro grip, což je také dodnes jeden z nejvíce používaných gripů zejména u profi řad hokejek. Warrior dokázal vyrobit kvalitní hokejku v střední cenové kategorii, s několika druhy zahnutí, díky čemuž si získal mnoho skalních příznivců. I když se u dalších řad často potýkali s nestálou kvalitou holí, na hokejku Warrior Dolomite dodnes rádo vzpomene mnoho hráčů.

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

style=“display:block“ data-ad-format=“autorelaxed“ data-ad-client=“ca-pub-2688668735577494″ data-ad-slot=“2336141349″>