podcast o hokeji

Hokejové podcasty

Koluje vám v žilách hokejová krev? Je pro vás nejsmutnějším obdobím roku, když skončí extraliga, či NHL? Mám pro vás tip, jak o svoji nutnou dávku hokeje nepřijdete ani v létě. Vyzkoušejte hokejový podcast! Pro všechny amatéry, fanoušky, hokejisty i jejich ex je hokejový podcast zdrojem informací o aktuální formě hráčů, zákulisních bojích, přestupech a

Hokejové podcasty

podcast o hokeji

Koluje vám v žilách hokejová krev? Je pro vás nejsmutnějším obdobím roku, když skončí extraliga, či NHL? Mám pro vás tip, jak o svoji nutnou dávku hokeje nepřijdete ani v létě. Vyzkoušejte hokejový podcast! Pro všechny amatéry, fanoušky, hokejisty i jejich ex je hokejový podcast zdrojem informací o aktuální formě hráčů, zákulisních bojích, přestupech a nespočtu historek, kterým snad často ani není možné věřit. Pojďme se na některé podívat.

Bomby k tyči

V Česku je nejposlouchanější hokejový podcast Bomby k tyči. Moderátor Richard Tesař a bývalý profi hokejista Jakub Koreis slibují každý čtvrtek novou epizodu, která pravidelně vyjde v pátek … Tento podcast je veden na velmi profesionální úrovni, s přípravou, věcnými otázkami a čistým přenosem zvuku. Kluci navíc objíždění republiku se svojí roadshow a tak je můžete vidět i naživo! Podcast můžete podpořit zakoupením merche, nebo na herohero. Pokud se stanete předplatiteli programu, získáte přístup do bonusové sekce, která je plná extra materiálu o NHL, s postřehy skvělého Honzy Eichlera. ( ne není to šipka do …). Pokud jste už někde zaslechli hlášky jako: „ty krabe, kurfááá, šipka do prdele, nebo Alois Hadamcik, jistě víte odkud vítr fouká…

www.bombyktyci.cz/

Merch pro fanoušky

Puk pak pivo

Podcast, který vychází ve 14 denním intervalu a je veden ve velmi odlehčeném režimu. Kluci jsou věrní svému názvu a tak během rozhovoru často uslyšíte známý zvuk cinknutí půlitrů, či pomlasknutí nad dobře natočeným pivem. Podcastem vás provází Valdy a Brejchyč, oba bývalí hokejisté se zásobou historek, které posílají do světa. Podcast puk pak pivo můžete podpořit zakoupením merche, nebo na patreonu.

www.pukpakpivo.cz/

Osobně zvládám poslouchat pouze tyto dva podcasty, ale pro ty z vás, kteří mají více času, přidávám ještě další tipy z ČR.

 • Hokej bez červené – podcast s Robertem Zárubout
 • Hokej focus podcast – Moderuje Ondřej Nováček z ČT Sport

Boris a Brambor

Na Slovensku běží také velmi kvalitní podcast: Boris a Brambor. Marián Gáborik a Boris Valábik povídají nejen o hokeji, ale i o životě, či situaci ve světě. Pro hokejové fandy jsou zde připraveny peprné historky a náhledy do zákulisí hokejových klubů. Podcast nevychází úplně pravidelně, přesto určitě doporučím jeho odběr. Podpořit podcast můžete zakoupením merche.

borisabrambor.podbean.com/ 

Nejposlouchanější hokejový podcast na světě

O primát nejposlouchanějšího světového podcastu se neustále svádí boj a tak není možné přesně říct, který je ten nej. Proto vám přidám jen několik typů.

Jaké podcasty posloucháte vy a který je podle vás ten TOP? Napište nám do komentářů.

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře: „Hokejové podcasty“

 1. janek32 avatar
  janek32

  Bomby k tyci jsou best!

 2. mosemiki avatar
  mosemiki

  Mě přijdou bomby už moc dlouhé, začal jsem přetáčet to jejich předkecání.

 3. hokejman.cz avatar
  hokejman.cz

  Je pravda, že to „chytrolínování“ před rozhovorem je dobré pouze pokud to člověk poslouchá v den vydání. Později už to nemusí dávat význam..

 4. Surik avatar
  Surik

  Ty jo chtěl bych vidět epizodu, kde v puk pak pivo dají dvoják 🙂 kluci jsou dost zmatlaní už při delších výstupech natož dát dva za sebou…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *