Koluje vám v žilách hokejová krev? Je pro vás nejsmutnějším obdobím roku, když skončí extraliga, či NHL? Mám pro vás tip, jak o svoji nutnou dávku hokeje nepřijdete ani v létě. Vyzkoušejte hokejový podcast! Pro všechny amatéry, fanoušky, hokejisty i jejich ex je hokejový podcast zdrojem informací o aktuální formě hráčů, zákulisních bojích, přestupech a nespočtu historek, kterým snad často ani není možné věřit. Pojďme se na některé podívat.

Bomby k tyči

V Česku je nejposlouchanější hokejový podcast Bomby k tyči. Moderátor Richard Tesař a bývalý profi hokejista Jakub Koreis slibují každý čtvrtek novou epizodu, která pravidelně vyjde v pátek … Tento podcast je veden na velmi profesionální úrovni, s přípravou, věcnými otázkami a čistým přenosem zvuku. Kluci navíc objíždění republiku se svojí roadshow a tak je můžete vidět i naživo! Podcast můžete podpořit zakoupením merche, nebo na herohero. Pokud se stanete předplatiteli programu, získáte přístup do bonusové sekce, která je plná extra materiálu o NHL, s postřehy skvělého Honzy Eichlera. ( ne není to šipka do …). Pokud jste už někde zaslechli hlášky jako: „ty krabe, kurfááá, šipka do prdele, nebo Alois Hadamcik, jistě víte odkud vítr fouká…

www.bombyktyci.cz/

Puk pak pivo

Podcast, který vychází ve 14 denním intervalu a je veden ve velmi odlehčeném režimu. Kluci jsou věrní svému názvu a tak během rozhovoru často uslyšíte známý zvuk cinknutí půlitrů, či pomlasknutí nad dobře natočeným pivem. Podcastem vás provází Valdy a Brejchyč, oba bývalí hokejisté se zásobou historek, které posílají do světa. Podcast puk pak pivo můžete podpořit zakoupením merche, nebo na patreonu.

www.pukpakpivo.cz/

Osobně zvládám poslouchat pouze tyto dva podcasty, ale pro ty z vás, kteří mají více času, přidávám ještě další tipy z ČR.

 • Hokej bez červené – podcast s Robertem Zárubout
 • Hokej focus podcast – Moderuje Ondřej Nováček z ČT Sport

Boris a Brambor

Na Slovensku běží také velmi kvalitní podcast: Boris a Brambor. Marián Gáborik a Boris Valábik povídají nejen o hokeji, ale i o životě, či situaci ve světě. Pro hokejové fandy jsou zde připraveny peprné historky a náhledy do zákulisí hokejových klubů. Podcast nevychází úplně pravidelně, přesto určitě doporučím jeho odběr. Podpořit podcast můžete zakoupením merche.

borisabrambor.podbean.com/ 

Nejposlouchanější hokejový podcast na světě

O primát nejposlouchanějšího světového podcastu se neustále svádí boj a tak není možné přesně říct, který je ten nej. Proto vám přidám jen několik typů.

Jaké podcasty posloucháte vy a který je podle vás ten TOP? Napište nám do komentářů.

4 Komentáře(ů)

 1. janek32

  Bomby k tyci jsou best!

  Odpovědět
 2. mosemiki

  Mě přijdou bomby už moc dlouhé, začal jsem přetáčet to jejich předkecání.

  Odpovědět
  • hokejman.cz

   Je pravda, že to „chytrolínování“ před rozhovorem je dobré pouze pokud to člověk poslouchá v den vydání. Později už to nemusí dávat význam..

   Odpovědět
 3. Surik

  Ty jo chtěl bych vidět epizodu, kde v puk pak pivo dají dvoják 🙂 kluci jsou dost zmatlaní už při delších výstupech natož dát dva za sebou…

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.