Velmi často dostávám dotaz, jestli je, nebo bude dostupná Kanadská sušička na hokejovou výstroj Rocket Sport Dryer. Jelikož sušička neměla potřebnou koncovku ani papíry pro prodej v EU, nebylo možné zařídit její dovoz. Po dlouhých jednáních dnes mohu oznámit, že se mi podařilo vyjednat dovoz těchto speciálních sušiček s úpravou pro evropské parametry zásuvek.

Co je Rocket Sport Dryer

Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace tepla a jeho rozhánění uvnitř pytle, zrychluje vysoušecí proces o desítky minut. Během 60 minut dosáhnete plného vysušení výstroje i extrémně mokrého oblečení. Proces sušení výrazně snižuje nepříjemné zápachy a zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií.


Vysoušeče hokejové výstroje

>>Najít nejlevnější<<

Jak Rocket Sport Dryer funguje?

Jednoduchý systém pro zavěšení hokejové výstroje kombinuje hliníkové nosné tyče a S-háky. Na tuto konstrukci snadno rozmístíte svoji hokejovou výstroj a celý obsah překryjete speciálním pytlem. Ohřívač vzduchu vyhřívá na teplotu 70 stupňů a ventilátor jej cirkuluje uvnitř pytle. Díky rychlému schnutí minimalizujete dobu kontaktu potu s klouby a švy na výstroji, čímž se prodlužuje jejich životnost.

 

Rocket Sport Dryer je jedinečný. Jako jediná sportovní sušička na trhu, která kombinuje teplo a ventilaci. Díky tomu si již získala řadu příznivců mezi sportovci, vojáky, nebo maskoty v NHL, NBA, NFL a dalších.


Vysoušeče hokejové výstroje

>>Najít nejlevnější<<

 

 

Sdílet na Pinterestu