sušák na hokejovou výstroj

Rocket Sport Dryer – domácí sušička na hokejovou výstroj

Hledáte způsob, jak doma co nejrychleji vysušit hokejovou výstroj? Trápí vás zápach vysychající výstroje v domácnosti? Nezoufejte, našli jsme způsob jak bleskově vysušíte svoji hokejovou výstroj. Vyzkoušejte Rocket Sport Dryer. Co je Rocket Sport Dryer Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace

Rocket Sport Dryer – domácí sušička na hokejovou výstroj

sušák na hokejovou výstroj

Hledáte způsob, jak doma co nejrychleji vysušit hokejovou výstroj? Trápí vás zápach vysychající výstroje v domácnosti? Nezoufejte, našli jsme způsob jak bleskově vysušíte svoji hokejovou výstroj. Vyzkoušejte Rocket Sport Dryer.

Co je Rocket Sport Dryer

Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace tepla a jeho rozhánění uvnitř pytle, zrychluje vysoušecí proces o desítky minut. Během 60 minut dosáhnete plného vysušení výstroje i extrémně mokrého oblečení. Proces sušení výrazně snižuje nepříjemné zápachy a zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií.

Provoňte svou hokejovou výstroj

Jak vysoušeč funguje?

Jednoduchý systém pro zavěšení hokejové výstroje kombinuje hliníkové nosné tyče a S-háky. Na tuto konstrukci snadno rozmístíte svoji hokejovou výstroj a celý obsah překryjete speciálním pytlem. Ohřívač vzduchu vyhřívá na teplotu 70 stupňů a ventilátor jej cirkuluje uvnitř pytle. Díky rychlému schnutí minimalizujete dobu kontaktu potu s klouby a švy na výstroji, čímž se prodlužuje jejich životnost.

Rocket Sport Dryer je jedinečný. Jako jediná sportovní sušička na trhu, která kombinuje teplo a ventilaci. Díky tomu si již získala řadu příznivců mezi sportovci, vojáky, nebo maskoty v NHL, NBA, NFL a dalších.

Osobně mohu tento stroj doporučit. Jako bývalý aktivní hokejista jsem neřešil zápach v hokejové kabině, a nijak mě netrápilo, jak dlouho bude výstroj vysychat. Od té doby, co si musím nosit výstroj domů, musel jsem tento problém vyřešit. Rocket Sport Dryer používám již 4 rokem a nedám na něho dopustit. Výstroj vysouším na nekrytém balkóně, do hodiny je opravdu suchá a to i během zimních měsíců. Smrad z výstroje při vysoušení mě nijak netrápí (možná sousedy). Pokud máte opravdu zasmrádlou výstroj, vyzkoušejte některý z desinfekčních, či antibakteriálních přípravků na hokejovou výstroj. Sušák Rocket Sport se obtížně shání. Distribuce je zaměřena pouze na Kanadu a USA, ale občas lze narazit na pár kousků s EU zásuvkou. Existují i další podobné vysoušeče, které jistě stojí za vyzkoušení.

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře: „Rocket Sport Dryer – domácí sušička na hokejovou výstroj“

 1. Simona avatar
  Simona

  Perfektní vynález, pořídila jsem to pro manžela, protože nemámemoc místa v bytě a od té doby vždy po hokeji vysuší výstroj během hodinky a pak to má složené a nachystané na příště. Nejlepší věc pro hokejisty.

 2. Vojtěch Vodička avatar
  Vojtěch Vodička

  Dobrý den,
  Je možnost sušičku objednat?
  Děkuji

 3. admin2 avatar
  admin2

  Aktuálně není možné sušáky objednat.

 4. admin2 avatar
  admin2

  Dobrý den, aktuálně je jich několik na našem bazaru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *