sušák na hokejovou výstroj

Hledáte způsob, jak doma co nejrychleji vysušit hokejovou výstroj? Trápí vás zápach vysychající výstroje v domácnosti? Nezoufejte, našli jsme způsob jak bleskově vysušíte svoji hokejovou výstroj. Vyzkoušejte Rocket Sport Dryer.

Co je Rocket Sport Dryer

Rocket Sport Dryer je speciální sušák, navržený pro rychlé a účinné vysušení přebytečné vlhkosti a potu ze sportovního vybavení. Kombinace tepla a jeho rozhánění uvnitř pytle, zrychluje vysoušecí proces o desítky minut. Během 60 minut dosáhnete plného vysušení výstroje i extrémně mokrého oblečení. Proces sušení výrazně snižuje nepříjemné zápachy a zabraňuje tvorbě škodlivých bakterií.

Jak vyspušeč funguje?

Jednoduchý systém pro zavěšení hokejové výstroje kombinuje hliníkové nosné tyče a S-háky. Na tuto konstrukci snadno rozmístíte svoji hokejovou výstroj a celý obsah překryjete speciálním pytlem. Ohřívač vzduchu vyhřívá na teplotu 70 stupňů a ventilátor jej cirkuluje uvnitř pytle. Díky rychlému schnutí minimalizujete dobu kontaktu potu s klouby a švy na výstroji, čímž se prodlužuje jejich životnost.

 

Rocket Sport Dryer je jedinečný. Jako jediná sportovní sušička na trhu, která kombinuje teplo a ventilaci. Díky tomu si již získala řadu příznivců mezi sportovci, vojáky, nebo maskoty v NHL, NBA, NFL a dalších.

Osobně mohu tento stroj doporučit. Jako bývalý aktivní hokejista jsem neřešil zápach v hokejové kabině, a nijak mě netrápilo, jak dlouho bude výstroj vysychat. Od té doby, co si musím nosit výstroj domů, musel jsem tento problém vyřešit. Rocket Sport Dryer používám již 4 rokem a nedám na něho dopustit. Výstroj vysouším na nekrytém balkóně, do hodiny je opravdu suchá a to i během zimních měsíců. Smrad z výstroje při vysoušení mě nijak netrápí (možná sousedy). Pokud máte opravdu zasmrádlou výstroj, vyzkoušejte některý z desinfekčních, či antibakteriálních přípravků na hokejovou výstroj. Sušák Rocket Sport se obtížně shání. Distribuce je zaměřena pouze na Kanadu a USA, ale občas lze narazit na pár kousků s EU zásuvkou. Existují i další podobné vysoušeče, které jistě stojí za vyzkoušení.

Autor: Jiří Tobiáš I Foto: rocketsport.com