hokejky sherwood

Vzestup značky Sherwood v NHL

Sledujete výstroje hráčů v NHL? Pokud ano, jistě jste si všimli, že dřívější rozdělení trhu značkami Bauer, CCM a Warrior již neplatí. Značka Sherwood nenápadně proklouzla mezi elitu a začala se prosazovat v NHL, zejména díky hráčům, kteří mají v budoucnu velký potenciál. A není jediná. Také další značky se vrhli do útoku, jak jsme

Vzestup značky Sherwood v NHL

Sledujete výstroje hráčů v NHL? Pokud ano, jistě jste si všimli, že dřívější rozdělení trhu značkami Bauer, CCM a Warrior již neplatí. Značka Sherwood nenápadně proklouzla mezi elitu a začala se prosazovat v NHL, zejména díky hráčům, kteří mají v budoucnu velký potenciál. A není jediná. Také další značky se vrhli do útoku, jak jsme vás již informovali v článku o demolici na poli brankářské výstroje.

Podpisy značky Sherwood

Na začátku letošního roku se Sherwood pochlubil osmi hráči NHL, kteří používají hokejky Sherwood, včetně známých jmen jako je Conor Bedard, William Nylander, Matthew Tkachuk a Alex DeBrincat. Tyto tváře značky Sherwood pravděpodobně brzy doplní také Juraj Slafkovský, který aktuálně hraje s holí Rekker Legend Pro.

Pokud Sherwood oficiálně potvrdí podpis Slafkovského, pronikne tím do sféry dalšího týmu ze zakladatelské šestky – Montreal Canadiens. Tento krok má tedy strategický význam. Montreal, někdy považovaný za hokejové hlavní město světa, slouží také jako hlavní scéna pro předvádění hokejových novinek.

Prospěch značky na hráči

Test hokejky Sherwood Slafkovským přichází v klíčovém okamžiku jeho vzrůstající kariéry v NHL. Jako celková jednička draftu 2022 nese tíhu očekávání převzetí role leadera týmu a jeho posunu mezi celky bojující o Stanley Cup. V prvních třech zápasech s novou holí si Slafkovský připsal několik bodů a gól, lze tedy očekávat, že si hůl ponechá.

Důležitost zastoupení značky na hlavních postavách týmu je pro její popularitu zásadní. Sherwood toto chápe a tím, že se spojuje s hráči špičkové úrovně jako Slafkovský, si zajistí viditelnost a potencionálně i další růst. Bude Sherwood pokračovat v podpisech hráčů nebo se spokojí se ziskem zlomku trhu? Zvedne se také značka Warrior, jejíž vliv v NHL slábne nebo dojde k převzetí jejího místa dalším dravcem? Vše za vás budeme sledovat a včas informovat.

Vyzkoušejte hokejky Sherwood

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře: „Vzestup značky Sherwood v NHL“

  1. Honza 35 avatar
    Honza 35

    Pokud Bedard poroste, tak se na tom Sherwood strasne sveze a poroste mezi hobikama

  2. Kamil69 avatar
    Kamil69

    Sherwood dela dlouhodobě skvele hokejky jen se kvuli marketingu nikde nevyskytují a v cesku to nekoupis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *