True v NHL

Brankáři pozor, True demoluje konkurenci v NHL

O brankářích se obecně ví, že jsou tak trochu jiní a to nejen ve své předzápasové rutině, ale i v pověrčivosti. Postup, jakým si brankáři oblékají výstroj je prakticky neměnný a vnutit brankáři nějakou změnu, se kterou by nebyl na 100% spokojený, je prakticky vyloučené. Značka True to evidentně zvládla a během pár sezón NHL

Brankáři pozor, True demoluje konkurenci v NHL

O brankářích se obecně ví, že jsou tak trochu jiní a to nejen ve své předzápasové rutině, ale i v pověrčivosti. Postup, jakým si brankáři oblékají výstroj je prakticky neměnný a vnutit brankáři nějakou změnu, se kterou by nebyl na 100% spokojený, je prakticky vyloučené. Značka True to evidentně zvládla a během pár sezón NHL dokázala změnit zaběhlý systém a přesvědčit ty nejlepší brankáře světa ke změně bruslí.

Kteří brankáři NHL nosí brusle TRUE?

V nedávném přehledu nejoblíbenější výstroje v NHL sezóny 2022/23 jsme uvedli, že 75% brankářů v NHL nosí brusle True. (18% volí Bauer, 6% CCM). Jelikož nám tato informace přišla velmi zajímavá, rozhodli jsme se přinést několik zajímavých jmen, která jsou se značkou True spojena.

Hledáte profesionální brankářské brusle?

Brankářská brusle True Two Piece

Dvoudílné brankářské brusle True Two piece používali Sergej Bobrovskij, Aidin Hill, Jonathan Quick, Alex Lyon, , Connor Hellebyuck, Jacob Markstrom, Linus Ullmark, Jordan Binnington, Jusse Saros a Thatcher Demko.

Brankářské brusle True One Piece

Na modelu Bruslí True One Piece chytali: Phillip Grubbauer, Igor Šesterkin (Vezina Trophy 2022), Alex Nedeljkovic, Daniil Tarasov, Joey Daccord, Scott Wedgewood

Brankářské brusle True TF9

Mezi brankáře, kteří nosili brusle TRUE TF9, patří dvojnásobný vítěz Stanley Cupu Quick, vítěz Stanley Cupu Darcy Kuemper, Jake Oettinger a Ilja Sorokin.

Dlouholetý brankář Montrealu Canadiens Carey Price, budoucí člen Síně slávy, Vezina Trophy, Jennings Trophy, Hart Trophy, Ted Lindsay Award a Bill Masterton Trophy – zlato z juniorského mistrovství světa, Světového poháru a olympijských her používal brusle TRUE Two Piece.

Jistě si pamatujete náš článek proč není brankářská výstroj Warrior v NHL. Značce True se podařilo něco, o co Warrior usiloval roky. Proniknout do NHL a ukousnout si pomyslný kousek trhu od zavedených značek. Podaří se jim to i s další brankářskou výstrojí? Je zřejmé, že nejlepší brankáři NHL důvěřují značce TRUE. Jak jste na tom vy? Vyzkoušíte brankářské brusle True?

Související produkty

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře: „Brankáři pozor, True demoluje konkurenci v NHL“

 1. Lukaso avatar
  Lukaso

  Mazec! Na kolik ty mírovky přijdou?

 2. Jiří Tobiáš avatar
  Jiří Tobiáš

  Dobrý den,
  ceny se pohybují od 30 tis, záleží na specifikaci.
  J.T

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *