Holder – držák nože na brusli

Slovo holder najdete v našich článcích o hokejových bruslí prakticky vždycky. Tento název vychází z anglického hold (držet) a označuje plastový držák hokejového nože (runneru), který nejdete na spodní straně hokejové brusle. Designy holderů se liší dle preferencí jednotlivých značek. Hledáte náhradní holder? Holder je u základních modelů hokejových bruslí pevně spojen z botou brusle.

Holder – držák nože na brusli

Slovo holder najdete v našich článcích o hokejových bruslí prakticky vždycky. Tento název vychází z anglického hold (držet) a označuje plastový držák hokejového nože (runneru), který nejdete na spodní straně hokejové brusle. Designy holderů se liší dle preferencí jednotlivých značek.

Hledáte náhradní holder?

Holder je u základních modelů hokejových bruslí pevně spojen z botou brusle. U vyšších modelů je pak s bruslí spojen pomocí nýtů, které lze v případě opotřebení vyměnit. V poslední době se mnoho výrobců zaměřuje na inovaci holderů a to zejména na možnost nabídnout uživateli rychlou výměnu prasklého, nebo poškozeného nože. To využijí zejména profesionální hokejisté.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *