hokejová výstroj bauer vapor hyperlite

Bauer Vapor Hyperlite 2022

Ve velké míře se věnujeme článkům o hokejkách, nebo bruslích a víme, že tyto dvě části výstroje jsou v diskuzích hokejistů nejčastěji omílané. Neradi bychom zapomněli na tzv. spodní výstroj a tak se v rámci tohoto článku podíváme na novou kolekci Bauer Vapor Hyperlite. Dle Bauer se aktuálně jedná o nejlehčí elitní výstroj na trhu.

Bauer Vapor Hyperlite 2022

hokejová výstroj bauer vapor hyperlite

Ve velké míře se věnujeme článkům o hokejkách, nebo bruslích a víme, že tyto dvě části výstroje jsou v diskuzích hokejistů nejčastěji omílané. Neradi bychom zapomněli na tzv. spodní výstroj a tak se v rámci tohoto článku podíváme na novou kolekci Bauer Vapor Hyperlite. Dle Bauer se aktuálně jedná o nejlehčí elitní výstroj na trhu. Chrániče Bauer Vapor Hyperlite jsou nejvyšší řadou, kterou Bauer v rámci kolekce Vapor 2022 nabídne. Pro výrobu byly použity exkluzivní materiály s důrazem na maximální odlehčení. Co dalšího nám tyto chrániče přinesou?

Chrániče ramen Bauer Vapor Hyperlite

Již při prvním nasazení zjistíte, že je něco jinak. Chrániče ramen Bauer Vapor Hyperlite mají hmotnost pouhých 700 gramů, tedy srovnatelnou hmotnost se zimní bundou. Ke snížení hmotnosti přispěla technologie AEROLITE cap s funkční pěnou SHOCKLITE. Tuto pěnu najdete také v helmě Hyperlite, Nemusíte se tak bát, že odlehčení vzniklo na úkor bezpečnosti. Chrániče ramen Bauer Vapor Hyperlite jsou navrženy s cílem, abyste o nich prakticky nevěděli a mohli se nerušeně soustředit na svůj výkon na ledě. V rámci zvýšení komfortu je do ramen přidána nová podšívka THERMOCORE ZERO, která odvádí pot a poskytuje chladivý efekt pro tělo.

Ta nejlepší ochrana pro hráče

Chrániče loktů Bauer Vapor Hyperlite

Také u loktů Hyperlite patří k největším přednostem nízká hmotnost – váží pouze 250 gramů. Chrániče loktů Bauer Vapor Hyperlite se vyznačují moderním designem a novou třídílnou konstrukcí na sebe navazujících částí, které neruší váš pohyb. Naopak, třídílná konstrukce zaručuje pohyblivost do všech směrů, tedy bez jakéhokoliv omezení. Pro upínání chrániče k paži jsou zde dva pásky, jeden flexibilní pásek na suchý zip a druhý pevný, „zamykatelný“ pásek. Díky této kombinaci se lokty nehnou z místa a zaručí vám tak, že vaše lokty budou v bezpečí. Také u loktů je pro vyšší komfort přidána podšívka THERMOCORE ZERO, která pracuje s odvodem potu.

​Chrániče holení Bauer Vapor Hyperlite

U nových holení došlo k úpravě skeletu X-Lite, pomocí vyztuženého žebrování a variabilní tloušťce skeletu dle jednotlivých zón. Chrániče holení Bauer Vapor Hyperlite mají skvělou hmotnost 590 gramů, což je vskutku nevídané. I když jsou takto lehké, nemusíte se obávat střel, či nárazů. Holeně jsou skutečně bezpečné. Pro upínání holeně k noze využijete speciální pásek Dynaflex, který se upíná v oblasti lýtka a tak vás neškrtí pod kolenem. Pro odvod potu je zde podšívka THERMOCORE, která udrží vaší nohu v chladu a a suchu.

Hokejové kalhoty Bauer Vapor Hyperlite

To nejlepší na konec. Posledním kouskem nové kolekce jsou hokejové kalhoty Bauer Vapor Hyperlite. Kalhoty váží jen 1200 gramů, což je řadí mezi nejlehčí profesionální kalhoty na trhu. I při zachování nízké hmotnosti nebylo ošizeno nic na bezpečnosti. Ochrana páteře je řešena vložkou Shocklite, boky jsou chráněny pomocí chrániče AEROLITE a oblast stehen kryje HYPERLITE HD. Kombinace těchto bezpečnostních prvků a nízké hmotnosti z kalhot dělá dokonalý produkt, který poskytuje vše potřebné.

​Související zboží

Osobně se mi nejvíce líbí nové kalhoty. Správný střih, kvalitní ochrana a ta hmotnost …. Kolekce Hyperlite 2022 je dle mého názoru hozenou rukavicí konkurenci. Otázkou je, jak se bude vyvíjet cena. Aktuální částka nepůsobí příliš atraktivně, ale vždy se dá doufat v nějakou slevu…

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře: „Bauer Vapor Hyperlite 2022“

  1. erik27 avatar
    erik27

    ty ramena vypadaji fakt dobre, uvidime jak budou sedet ?

  2. vorelik avatar
    vorelik

    celkem lehke kalhoty, ty by za test staly. Cena me neprijde tak vysoka vzhledem ke konkurenci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *