brankářské brusle Konekt

Když na mě vyskočila první fotografie nových bruslí Bauer Konekt, myslel jsem si, že jde o aprílový žert. Brankářské brusle s přezkou? Jako vážně? Přezkáče s hokejovými noži mi opravdu nedali spát a tak jsem pro vás vyhledal veškeré informace. Jaké jsou nové brusle Konekt a je to opravdu revoluce ve flexibilitě, která dává brankářům nový rozměr pro pohyb v brankovišti? Dle výrobce jsou brusle Konekt revolucí v brankářských bruslích. Konekt je inspirován kloubovými bruslemi z minulých let a moderních pro-ski technologií, které umožňují spojení flexibility a podpory nohy. Kombinace těchto prvků dělá z Konekt brusle, jaké dosud nikdy nikdo nenavrhl.

Zcela nová zkušenost

 

Brusle Konekt mají tepelně tvarovanou vnitřní botu Ultralon, kterou můžete vytvarovat dle své nohy během 30 minut. Po vytvarování by v botě neměl vzniknout žádný záporný prostor, tedy by mělo dojít k úplnému přizpůsobení na nohu brankáře. Tento proces by měl probíhat v odborných centrech Bauer ve vašem okolí, nebo v rukou zkušeného odborníka.

 

brusle bauer konekt

Upínací přezky

 

Zapomeňte na tkaničky do bruslí, to už je minulost. U nové brankářské brusle Konekt skutečně žádné tkaničky nenajdete. Místo nich jsou zde odolné přezky, které známe z lyžáků. Utažení brusle je tak bleskové a hlavně neměnné. Na rozdíl od tkaniček se přezky během hraní nepovolují.

brankářské brusle konekt

Brusle Konekt jsou osazeny holdery VERTEXX EDGE s nerezovými noži LS PULSE STAINLESS STEEL 3mm. Kotníky chráni také systém GRILAMID UPPER SHELL s HINDEFLEX. Jazyk je tepelně tvarovaný s žebrovaným překrytím. Váha brusle se pohybuje okolo 911 gramů (velikost 8).

Vnitřní tvarovatelná bota bauer konekt

Profesionální skořepina Grilamid

 

Vnější skořepina brusle je vyrobena z jednoho kusu, výhradně z Grilamidu. Tento materiál se používá v profesionálním lyžování, kde proslul díky svým tepelně tvarovatelnými vlastnostem a odolností vůči nárazu při nízkých teplotách.

brusle bauer konekt upínání

Možnost nastavení sklonu brusle až 22°

 

Kovový kloub (HINGEFLEX) umístěný v kotníku umožňuje nastavení individuálního sklonu až 22 stupňů ve vašem postoji. Tuto technologii Bauer čerpá z nastavení bot v profesionálním lyžování (Pro-ski).

 

Ultralon

Související produkty

Brusle Bauer Konekt vám nedají spát, stále budete přemýšlet, jestli je tohle opravdu trend, kterým se vydat. Mezi jasné klady patří to, že nasazení a utáhnutí vám zabere asi pět sekund. Pokud jste doteď utahovali brusle na „dva nádechy“, jistě si přezku zamilujete. Bota je jinak velmi pružná a díky nastavení úhlu můžete nejen zlepšit svůj pohyb, ale ulevíte i bokům a tříslům. Tvarování boty je vhodné provést v hokejové prodejně pod dohledem odborníka. Snaha Baueru dostat zákazníka na prodejnu je v těchto případech více než opodstatněná.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

3 Komentáře(ů)

  1. Mazuch

    Jednim slovem porno. Puvodne jsem o nich ani neuvazoval, ale pak jsem je nazul a bylo to super

  2. Jarda35

    Souhlasim, rikal sem si ze je to ulet ale skocil sem si na prodejnu a vyzkousel je a je to uplne jinde. Musim posetrit prachy a jdu do nich, snad do vanoc trochu padne cena ..

  3. domi87

    Zajímalo by mě z těch co už mají, cítíte tu přezku pod betonem a jaké to je když se brusle nepodvolí při postupném přechodu do slidu

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *