Brankářské brusle Bauer Konekt. Je tu nový game changer?

Když na mě vyskočila první fotografie nových bruslí Bauer Konekt, myslel jsem si, že jde o aprílový žert. Brankářské brusle s přezkou? Jako vážně? Přezkáče s hokejovými noži mi opravdu nedali spát a tak jsem pro vás vyhledal veškeré informace. Jaké jsou nové brusle Konekt a je to opravdu revoluce ve flexibilitě, která dává brankářům nový

Brankářské brusle Bauer Konekt. Je tu nový game changer?

Když na mě vyskočila první fotografie nových bruslí Bauer Konekt, myslel jsem si, že jde o aprílový žert. Brankářské brusle s přezkou? Jako vážně? Přezkáče s hokejovými noži mi opravdu nedali spát a tak jsem pro vás vyhledal veškeré informace. Jaké jsou nové brusle Konekt a je to opravdu revoluce ve flexibilitě, která dává brankářům nový rozměr pro pohyb v brankovišti? Dle výrobce jsou brusle Konekt revolucí v brankářských bruslích. Konekt je inspirován kloubovými bruslemi z minulých let a moderních pro-ski technologií, které umožňují spojení flexibility a podpory nohy. Kombinace těchto prvků dělá z Konekt brusle, jaké dosud nikdy nikdo nenavrhl.

Zcela nová zkušenost

Brusle Konekt mají tepelně tvarovanou vnitřní botu Ultralon, kterou můžete vytvarovat dle své nohy během 30 minut. Po vytvarování by v botě neměl vzniknout žádný záporný prostor, tedy by mělo dojít k úplnému přizpůsobení na nohu brankáře. Tento proces by měl probíhat v odborných centrech Bauer ve vašem okolí, nebo v rukou zkušeného odborníka.

Vyberte si brankářské brusle

Upínací přezky

Zapomeňte na tkaničky do bruslí, to už je minulost. U nové brankářské brusle Konekt skutečně žádné tkaničky nenajdete. Místo nich jsou zde odolné přezky, které známe z lyžáků. Utažení brusle je tak bleskové a hlavně neměnné. Na rozdíl od tkaniček se přezky během hraní nepovolují.

Brusle Konekt jsou osazeny holdery VERTEXX EDGE s nerezovými noži LS PULSE STAINLESS STEEL 3mm. Kotníky chráni také systém GRILAMID UPPER SHELL s HINDEFLEX. Jazyk je tepelně tvarovaný s žebrovaným překrytím. Váha brusle se pohybuje okolo 911 gramů (velikost 8).

Profesionální skořepina Grilamid

Vnější skořepina brusle je vyrobena z jednoho kusu, výhradně z Grilamidu. Tento materiál se používá v profesionálním lyžování, kde proslul díky svým tepelně tvarovatelnými vlastnostem a odolností vůči nárazu při nízkých teplotách.

Možnost nastavení sklonu brusle až 22°

Kovový kloub (HINGEFLEX) umístěný v kotníku umožňuje nastavení individuálního sklonu až 22 stupňů ve vašem postoji. Tuto technologii Bauer čerpá z nastavení bot v profesionálním lyžování (Pro-ski).

Související produkty

Brusle Bauer Konekt vám nedají spát, stále budete přemýšlet, jestli je tohle opravdu trend, kterým se vydat. Mezi jasné klady patří to, že nasazení a utáhnutí vám zabere asi pět sekund. Pokud jste doteď utahovali brusle na „dva nádechy“, jistě si přezku zamilujete. Bota je jinak velmi pružná a díky nastavení úhlu můžete nejen zlepšit svůj pohyb, ale ulevíte i bokům a tříslům. Tvarování boty je vhodné provést v hokejové prodejně pod dohledem odborníka. Snaha Baueru dostat zákazníka na prodejnu je v těchto případech více než opodstatněná.

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Brankářské brusle Bauer Konekt. Je tu nový game changer?“

 1. Mazuch avatar
  Mazuch

  Jednim slovem porno. Puvodne jsem o nich ani neuvazoval, ale pak jsem je nazul a bylo to super

 2. Jarda35 avatar
  Jarda35

  Souhlasim, rikal sem si ze je to ulet ale skocil sem si na prodejnu a vyzkousel je a je to uplne jinde. Musim posetrit prachy a jdu do nich, snad do vanoc trochu padne cena ..

 3. domi87 avatar
  domi87

  Zajímalo by mě z těch co už mají, cítíte tu přezku pod betonem a jaké to je když se brusle nepodvolí při postupném přechodu do slidu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *