V nedávném článku jsme představili novou kolekci hokejek ccm Ribcor 2022, jejíž hlavní tváří je model CCM Ribcor Trigger 7 PRO. Dnes se zaměříme přímo na tento model. Výrobce CCM slibuje, že s touto novou holí posunete vaší hru na další úroveň. Jak toho dosáhnout? Hokejka CCM Ribcor 7 PRO navazuje na loňský model CCM Ribcor 6 PRO z níž čerpá některé standardy. Konstrukce je vytvořena pomocí vrstveného karbonu Nanolite, který redukuje počet vláken v holi, ale nesnižuje odolnost. K zesílení karbonové vazby v holi přispívá také technologie Sigma ST-P. Ribcor 7 PRO má definovaný nízko umístěný kickpoint, což je ideální pro rychlé střely zápěstím, které překvapí nejednoho brankáře.

Optimalizovaný low kick

Při každém výstřelu poznáte, jak propracovaná hůl je. Nízko položený kick point dodává střelám extrémně rychlé uvolnění.

 

Sigma STP karbon

Nově upravená karbonová směs Sigmatex zlepšuje odolnost hole a umožňuje její odlehčení. Hokejka je také vyváženější, což poznáte při práci s pukem.

Unikátní geometrie hole

Hokejky CCM Ribcor 7 PRO mají exkluzivní geometrii, která podporuje nízko umístěný kick point, což pomáhá k rychlému uvolnění hole při střelbě.

Vrstvení karbonu v holi

Vysoce výkonná technologie vrstvení karbonu nyní kombinovaná s novou karbonovou tkaninou CCM Sigma STP, která dále zvyšuje lehkost, pocit a odolnost hole.

Optimalizovaná čepel

Díky uhlíkové směsy Sigma ST-P získala čepel větší citlivost pro práci s pukem. CCM Agility Blade s Peel-Ply je konstrukce čepele, která pomáhá vytvořit ohybový profil podobný biči, čímž získáte dodatečnou rychlost při uvolnění střely z čepele.

Zažijte ten správný pocit ze hry

Související produkty

 

Tak co, posune vás hokejka CCM Ribcor Trigger 7 PRO o level dál? V životě nejspíš ne, ale vaši hru by mohla. Hokejka má skvělý cit na puk, skvěle se drží v rukou a s hmotností 380 gramů ( SR 90 flex), ji v rukou prakticky necítíte. Má osobní záliba v holích s nízko umístěným kick pointem jistě přispěla k celkově pozitivnímu pocitu z hole. I když fialová zrovna není mojí barvou, je zde zapracována skromněji a tak tuto vadu na kráse zvládnu. Pokud jste na ledě denně a hledáte hokejku s podobným nastavením, hokejka CCM Ribcor 7 PRO jistě stojí za zvážení.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

2 Komentáře(ů)

  1. zikyn

    Uz ji mam skoro pul roku z usa tak par postrehu. Je fakt lehka, cepel by mohla byt tvrdsi, v ruce normalka. Pri strelbe posloucha a drzi smer, prace lehka je citit kazdy dotek puku. Vysledek: dobra, sahl bych po ni znovu

  2. Mates Oboril

    Švih zápěstím super, ale obecně mě přijde že s tím spodním kopem nejde moc střílet golfem. Je to takové mdlé, za mě lepší nějaký hybrid

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *