Elite Hockey Pro Fresh – zbavte se zápachu z hokejové výstroje

Také vás už nebaví zbavovat se zápachu z rukavic po každém tréninku? Několik minut si drhnete ruce a stejně zápach z rukavic nepřebijete. Nosíte si výstroj domů k vysušení a raději vše perete, aby jste se toho zápachu zbavili? Vyzkoušel jsem pro vás novinku odpuzovač pachu Elite Hockey PROFresh  66 antibakteriální sprej. Chraňte se před bakteriemi ​Všichni známe

Elite Hockey Pro Fresh – zbavte se zápachu z hokejové výstroje

Také vás už nebaví zbavovat se zápachu z rukavic po každém tréninku? Několik minut si drhnete ruce a stejně zápach z rukavic nepřebijete. Nosíte si výstroj domů k vysušení a raději vše perete, aby jste se toho zápachu zbavili? Vyzkoušel jsem pro vás novinku odpuzovač pachu Elite Hockey PROFresh  66 antibakteriální sprej.

Chraňte se před bakteriemi

​Všichni známe zápach z hokejové tašky, nebo šatny po tréninku. Hokejista, který v šatně tráví mnoho času už tento zápach prakticky nevnímá. Pro okolí, rodinu však zápach z hokejové tašky může být velmi nepříjemný. Proto přišel na trh výrobek, který je vyvinut přesně pro hokejisty. Sprej Elite ProFresh 66 je antibakteriální sprej, který ničí zápach který způsobují bakterie, plísně a houby ve výstroji. Zároveň dodává výstroji svěží vůni, která vám zpříjemní oblékání i vybalování hokejové výstroje.

Technické údaje:

Vůně: citrus, svěží vánek

Objem: 225g

Jelikož moje hokejová výstroj už něco pamatuje, myslím, že jsem vhodná testovací osoba. Sprej Elite jsem vyzkoušel na třech nejvíce zatížených částech výstroje. Taška, rukavice a hokejové brusle. Sprej jsem aplikoval vždy po tréninku, dokud byla výstroj ještě mokrá. Před pátým tréninkem jsem už při oblékání cítil z rukavic jemnou vůni, což se mi od dob nákupu těchto rukavic nestalo.

Po skončení tréninku už rukavice nesmrdí a tak nemusím ruce dále drhnout. U bruslí byla aplikace znát ještě rychleji. Prakticky druhý/třetí trénink jsem už z bruslí nic necítil. Taška začala vonět po prvním nástřiku, ale počítám, že jakmile ji naplním mokrou výstrojí, bude zase cítit. Zde bych doporučil vždy po vyklizení tašky vystříkat sprejem. Sprej je perfektní a můžu ho doporučit. Funguje.

Doplněno : Sprej Elite Pro Fresh Gear se bohužel přestal do Evropy dovážet kvůli normám EU. Do naší nabídky budeme zařazovat další spreje na hokejovou výstroj. Stačí nás sledovat.

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře: „Elite Hockey Pro Fresh – zbavte se zápachu z hokejové výstroje“

 1. Frantisek avatar
  Frantisek

  Mozem si ho este objednat? Ak ano, poslite mi prosim link.

  Dakujem

 2. admin avatar
  admin

  Bohužel jak píši na konci, předpisy EU nedovolují dovoz. Mohu doporučit alternativu, Blue Sport Fresh Gear

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *