výstroj warrior Alpha LX

Warrior Alpha LX – nová kolekce hokejové výstroje

Nová kolekce hokejové výstroje Warrior Alpha LX je již dostupná na pultech českých prodejců a tak je čas si ji představit. V minulém článku jsme se podívali na nové rukavice warrior Alpha LX a Alpha FR. V tomto článku se podíváme na spodní výstroj, tedy ramena lokty a holeně Alpha LX. Na co se můžeme

Warrior Alpha LX – nová kolekce hokejové výstroje

výstroj warrior Alpha LX

Nová kolekce hokejové výstroje Warrior Alpha LX je již dostupná na pultech českých prodejců a tak je čas si ji představit. V minulém článku jsme se podívali na nové rukavice warrior Alpha LX a Alpha FR. V tomto článku se podíváme na spodní výstroj, tedy ramena lokty a holeně Alpha LX. Na co se můžeme těšit?

Chrániče ramen Warrior Alpha LX Pro

Chrániče ramen Warrior Alpha LX Pro mají zbrusu nový design a střih se zaměřením na maximální ochranu a mobilitu.

Nový nízkoprofilový tvar ramenního výlisku, poskytuje nadstandartní mobilitu, aniž by byla obětována ochrana. Pěnová výstelka je vyrobena z tvarované pěny EVA IMPAX chrání klíčové oblasti těla. Technologie Fantom Strech, nabízí systém tzv. plovoucích vycpávek páteře, hrudní kosti a odnímatelnou vycpávku břicha. Tyto vycpávky jsou lehké a pohyblivé, takže pracují zároveň s pohybem těla. Vnitřní část chrániče ramen je dostatečně odvětrávaná. Pro odvod potu a boj s bakteriemi je do chrániče přidána vrstva FNC Warrior Polygiene, která udržuje tělo v chladu a suchu.

Stejně jako vyšší řada Alpha LX Pro, i chrániče ramen Warrior Alpha LX 20 mají elegantní nový design, včetně nízkoprofilové tvarované ramenní ochrany s větším rozsahem pohybu.

Nový design chrániče využívá kompresně tvarovanou pěnu IMPAX v nejvíce namáhaných oblastech. Ramena Alpha LX 20 také obsahují vnitřní odvětrávanou technologii Fantom Stretch a vložku Wartech FNC s Polygiene, která poskytuje skvělou kombinaci flexibility a pohodlí.

Chrániče ramen Warrior Alpha LX 30

Chrániče ramen Warrior Alpha LX 30 jsou zcela přepracované. Ramena jsou určena pro poloprofesionální hráče.

Srovnání cen:

LX 30 obsahuje kompresně tvarovanou pěnu IMPAX s plovoucími vycpávkami páteře a na hrudní kosti s odnímatelnou vycpávkou břicha, která poskytuje další úroveň ochrany tam, kde je to nejvíce potřeba. Chrániče LX 30 mají dynamickou vnitřní ventilaci, která udržuje celé chrániče mobilní, lehké a chladné. Oproti vyšším řadám neobsahují aktivní složku pro boj s bakteriemi.

Chrániče ramen Warrior Alpha LX 40

Ramena Warrior Alpha LX 40 jsou nejlevnějším modelem v nové řadě Alpha, přesto nabízejí skvělou kombinaci ochrany a mobility.

Top chrániče ramen

LX 40 mají nový složení ochrany s vícevrstvými pěnami, které pomáhají chránit všechny klíčové oblasti a zároveň poskytují dobrý rozsah pohybu a lehkou ochranu. Vnitřek chrániče LX 40 má vložku ze síťoviny, která vás během hry udrží v chladu a suchu.

Chrániče loktů Warrior Alpha LX Pro

Letošní loketní chrániče Warrior Alpha LX Pro jsou zcela přepracovány, aby hráčům poskytly vynikající pohyb, skvěle sedly a dokonale chránily.

Tyto třídílné chrániče loktů jsou extrémně lehké, s kompresně tvarovanou pěnou EVA IMPAX v klíčových oblastech pro zajištění ochrany. Upínací pásky jsou vyrobeny z materiálu Fantom Strech, který udržuje loket v navržené loketní kapse čímž zabraňuje nadměrnému pohybu chrániče. Vložka Wartech FNC s Polygiene zabraňuje vlhkosti a zápachu a zvyšuje komfort.

Chrániče loktů Warrior Alpha LX 20

Chrániče loktů Warrior Alpha LX 20 jsou přepracovány tak, aby lépe padly a chránily.

Tyto lehké dvoudílné loketní chrániče mají v klíčových zónách pěnu Max Protect pro lepší ochranu. Stejně jako lokty Alpha LX Pro je i model LX 20 vybaven upínacím systémem sling wrap s Fantom Stretch pro bezpečné uchycení, které minimalizuje pohyb chrániče. Vnitřní část je také vybavena vložkou Wartech FNC s Polygiene, která vás udrží v chladu a suchu.

Precizní ochrana loktů

Chrániče holení Warrior Alpha LX Pro

Chrániče holení Warrior Alpha LX Pro jsou navrženy tak, aby skvěle padly, byly bezpečné a pohyblivé.

Ochrana lýtek je vytvořena díky tvarovaným chráničům z lisované pěny EVA IMPAX. Chrániče holení Alpha LX Pro mají systém uchycení, který zajišťuje, že vaše koleno je pohodlně usazeno v kolenním výlisku a zároveň je dostatečně chráněna i jeho boční část. Tyto chrániče holení také obsahují vložku Wartech FNC s technologií Polygiene pro větší pohodlí a ochranu proti vlhkosti a zápachu.

Chrániče holení Warrior Alpha LX 20

Chrániče holení Warrior Alpha LX 20 skvěle padnou na nohu hráče. Velmi lehké chrániče využívají pro ochranu lýtek kompresně tvarovanou pěnu IMPAX. Uchycení chrániče k noze je vyřešeno za pomocí systému Sling Wrap, který zajistí dostatečnou fixaci. Vnitřní část chrániče Alpha LX 20 je kryta vložkou Wartech FNC pro větší pohodlí.

Chrániče holení Warrior Alpha LX 30

Chrániče holení Warrior Alpha LX 30 jsou vybaveny lehkými tvarovanými chrániči.

K uchycení chrániče jsou využívané gumové popruhy se suchymi zipy, které se snadno používají a nezachytí se na ponožkách. Pro pohodlí je zvolena nápadně žlutá vložku, která pomáhá odvádět vlhkost a zároveň funguje protiskluzově, tedy udrží vaše koleno a holeň na svém místě.

Vyberte si z nabídky holení

Warrior představil opravdu velmi lehkou výstroj, která na první pohled vypadá skvěle. Mě osobně se nejvíce zamlouvá řada LX 20, tedy druhá nejvyšší která je i cenově dostupnější. Brzy se mrkneme i na další novinky z kolekce Warrior 2022.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *