Bauer výstroj pro hráčky

Konečně je tu plná kolekce hokejové výstroje pro ženy. Na pultech obchodů se v letošním roce můžete setkat s novou řadou hokejové výstroje pro ženy, kterou kompletně seskládáte od značky Bauer. V minulosti se několik prodejců (zejména my) snažilo o dovezení dámské hokejové výstroje, která však díky dovozním nákladům a dalším problémům byla dražší, než

Bauer výstroj pro hráčky

bauer hráčky

Konečně je tu plná kolekce hokejové výstroje pro ženy. Na pultech obchodů se v letošním roce můžete setkat s novou řadou hokejové výstroje pro ženy, kterou kompletně seskládáte od značky Bauer. V minulosti se několik prodejců (zejména my) snažilo o dovezení dámské hokejové výstroje, která však díky dovozním nákladům a dalším problémům byla dražší, než u výstroje pro kluky. I tak se nám po ní vždy „zaprášilo“. Jsem moc rád, že už i v Baueru konečně myslí na hokejistky. Co kolekce obsahuje?

Bauer NG Girl´s Mesh Jill Short

Jako první si můžeme představit suspenzor v trenkách – Bauer NG Girl´s Mesh Jill Short. Název je tak dlouhý, že si ho nelze zapamatovat, ale časem jistě dojde ke zkrácení. Dámský suspenzor bude nabízen ve dvou variantách Girls, pro dívky a Womens pro ženy. Samozřejmostí jsou i dostupné varianty velikostí.

Kompresní spodky se suspenzorem Bauer NG Women´s

Druhou novinkou která se řadí do stejné kategorie, tedy hokejových suspenzorů, je dámský suspenzor v elastickém provedení – Bauer NG Women´s Compr.Jill Short. Kompresní spodky jsou nabízeny v krátké (kraťasové) i dlouhé variantě.

Třetí novinkou jsou upravené hokejové kalhoty pro ženy – Bauer S18 Vapor X800 Lite Pants WMN (Opravdu netuším, kam na ty dlouhé názvy chodí). Velikosti pasu, boků a vůbec celé kalhoty jsou uzpůsobeny na ženské partie.

Poslední novinkou celé této řady, jsou dámské chrániče ramen Bauer Supreme S180 S-17 WMS. Dámská hokejová ramena bylo vždy velmi těžké sehnat a tak jsem velmi rád, že na Baueru tento nákup provedli. Speciálně upravená vesta pro ženy chrání hrudník a oblast prsou, což se u pánských vest nekonalo. Věřím že dámské chrániče ramen Bauer budou velmi vyhledávané.

Čtěte také: Jak vybrat hokejové chrániče ramen pro ženy

Pokud jste se těšili na recenze, nemusíte zoufat. V následujících článcích si postupně všechny novinky probereme dopodrobna. Budu velmi rád, pokud mi některá z hokejistek přispěje i svým názorem, či zkušeností, s dámskou hokejovou výstrojí.

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře: „Bauer výstroj pro hráčky“

 1. Jitka avatar
  Jitka

  Konečně web, kde se někdo věnuje ženskému hokeji a hokejové výstroji pro ženy. Díky Díky

 2. jana avatar
  jana

  Bude i nějaký odkaz na vesty pro holky od CCM?

 3. Hokejman avatar
  Hokejman

  Urcite, minimalne muzete mrknout do hokejoveho bazaru, kde nejake damske hokejove vesty jsou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *