Konečně je tu plná kolekce hokejové výstroje pro ženy. Na pultech obchodů se v letošním roce můžete setkat s novou řadou hokejové výstroje pro ženy, kterou kompletně seskládáte od značky Bauer. V minulosti se několik prodejců (zejména my) snažilo o dovezení dámské hokejové výstroje, která však díky dovozním nákladům a dalším problémům byla dražší, než u výstroje pro kluky. I tak se nám po ní vždy „zaprášilo“. Jsem moc rád, že už i v Baueru konečně myslí na hokejistky. Co kolekce obsahuje?

Bauer NG Girl´s Mesh Jill Short

Jako první si můžeme představit suspenzor v trenkách – Bauer NG Girl´s Mesh Jill Short. Název je tak dlouhý, že si ho nelze zapamatovat, ale časem jistě dojde ke zkrácení. Dámský suspenzor bude nabízen ve dvou variantách Girls, pro dívky a Womens pro ženy. Samozřejmostí jsou i dostupné varianty velikostí.


Bauer NG Girl´s Mesh Jill Short

Porovnat ceny


Kompresní spodky se suspenzorem Bauer NG Women´s

 

Druhou novinkou která se řadí do stejné kategorie, tedy hokejových suspenzorů, je dámský suspenzor v elastickém provedení – Bauer NG Women´s Compr.Jill Short. Kompresní spodky jsou nabízeny v krátké (kraťasové) i dlouhé variantě.


Bauer NG Women´s

Porovnat ceny

Třetí novinkou jsou upravené hokejové kalhoty pro ženy – Bauer S18 Vapor X800 Lite Pants WMN (Opravdu netuším, kam na ty dlouhé názvy chodí). Velikosti pasu, boků a vůbec celé kalhoty jsou uzpůsobeny na ženské partie.


Bauer Vapor X800 Lite Pants WMN

Porovnat ceny

Poslední novinkou celé této řady, jsou dámské chrániče ramen Bauer Supreme S180 S-17 WMS. Dámská hokejová ramena bylo vždy velmi těžké sehnat a tak jsem velmi rád, že na Baueru tento nákup provedli. Speciálně upravená vesta pro ženy chrání hrudník a oblast prsou, což se u pánských vest nekonalo. Věřím že dámské chrániče ramen Bauer budou velmi vyhledávané.


Čtěte také: Jak vybrat hokejové chrániče ramen pro ženyBAUER SUPREME S180 WMS

Porovnat ceny

Pokud jste se těšili na recenze, nemusíte zoufat. V následujících článcích si postupně všechny novinky probereme dopodrobna. Budu velmi rád, pokud mi některá z hokejistek přispěje i svým názorem, či zkušeností, s dámskou hokejovou výstrojí.