Jako jedna z nejočekávanějších novinek letošní sezóny přichází na pulty prodejců nová hokejka z dílny Bauer. Hokejka Bauer AG5NT svrhla z pomyslného trůnu nedávno představenou hůl True HZRDUS, jakožto nejlehčí hokejku na trhu. Superlativy se zde opět nešetřilo a my se opět těšíme, čím nás překvapí. Hokejka Bauer AG5NT vychází s nízko umístěným kick pointem, tedy je určená hráčům, kteří střílejí rychlým švihem z prostoru před bránou. Pokud si nejste jistí, jaký kick point je pro vás vhodný, přečtěte si náš článek – Co je kick point, ve kterém naleznete odpověď.

 

Nejlehčí hokejka Bauer

U nové hokejky Bauer AG5NT se Bauer zaměřil na optimalizaci hmotnosti a odolnosti. V seniorském provedení hůl váží neskutečných 335 gramů, což o 40 gramů předčí Hyperlite a o 30 gramů méně než Bauer Nexus Sync. AG5NT využívá osvědčenou jednodílnou konstrukci Bauer Monocomp, která ozvláštněna využitím materiálu Boron, jehož vlákna se mimo jiné používají v leteckém průmyslu. Boron je dvakrát pevnější v tlaku a tuhosti ve srovnání s uhlíkovými vlákny. Čepel hokejky Bauer AG5NT je vyrobena technologií Bauer Blade Core s Dual Core Bridge, které pomáhají zvýšit zpětný ráz čepele. Další technologie zdědila AG5NT po Bauer Vapor Hyperlite. Jsou to: XE Taper, DuraFlex Resin, Asymetrical TexTreme a Advanced Carbon Layering.

Varování, může způsobit více gólů

Související produkty

 

Hokejka Bauer AG5NT byla navržena s cílem vytvořit nejlehčí, nejrychlejší a nejodolnější hokejku Bauer všech dob. Jedná se však o limitovanou edici, tedy nelze počítat s tím, že bude k dostání věčně. I pro náš trh bylo dodáno jen omezené množství, takže pokud uvažujete o nákupu, není radno vyčkávat.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

1 komentář

  1. klaca

    Zrovna dneska jsem byl na prodejne v praze a je to porno! Az si rikam, proc je to jen limitka a ne klasicka rada.Kazdopadne agent stoji za vyzkouseni

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *