Nejlepší hokejky

Nejlepší hokejky 2024

Každý hokejista bude souhlasit s tím, že hokejka je velmi osobní součást jeho vybavení. Při tolika různých možnostech se však hledání nejlepší hokejky může zdát složité, až nepřehledné. Přesto je to klíč k vašemu úspěchu na ledě. Ať už jste rozený sniper, tvůrce hry nebo tvrdíte obranu, vždy potřebujete spolehlivou hokejku, která podpoří váš výkon.

Nejlepší hokejky 2024

Každý hokejista bude souhlasit s tím, že hokejka je velmi osobní součást jeho vybavení. Při tolika různých možnostech se však hledání nejlepší hokejky může zdát složité, až nepřehledné. Přesto je to klíč k vašemu úspěchu na ledě. Ať už jste rozený sniper, tvůrce hry nebo tvrdíte obranu, vždy potřebujete spolehlivou hokejku, která podpoří váš výkon.

Nejlepší hokejky pro rok 2024

Profesionální hokejisté používají výhradně kompozitové hokejky namísto dřevěných, proto jsme pro vás sestavili recenze pouze z nejlepších kompozitových hokejek. Jak jistě víte, nelze obecně říci, že je nějaká hokejka nejlepší. To co sedí nám, nemusí být to nejlepší pro vás. Vše závisí na úrovni hry, stylu a pocitu samotného hráče. Naše hodnocení vychází zejména s funkčnosti, technické specifikaci, prodejnosti a celkové dostupnosti hokejky. O takových píšeme, že jsou to nejlepší hokejky 2024.

Seznam nejlepších hokejek 2024

 1. Hokejka Bauer Proto R
 2. Hokejka CCM Ribcor Trigger 8 PRO
 3. Hokejka Bauer Nexus Sync
 4. Hokejka CCM Jetspeed FT6 PRO
 5. Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2
 6. Hokejka Warrior Alpha LX2 PRO
 7. Hokejka Sherwood Rekker Legend PRO
 8. Hokejka CCM Tacks AS-V PRO

Hledáte konkrétní značku hokejek?


 1. Hokejka Bauer Proto R

Hokejka Bauer Proto R S23 Grip SR je nová hokejka z limitované edice Bauer Proto R a jedná se o nejlehčí hokejku s středním kickpointem na trhu.Hokejka Proto-R se vyznačuje středním kick pointem a je vytvořena pro hráče, kteří rádi střílejí odkudkoli, a poskytuje jim tak maximální všestrannost.

Klíčové vlastnosti:

 • Jednodílná konstrukce Monocomp
 • Technologie Blade Core
 • prvek Boron

2. Hokejka CCM Ribcor Trigger 8 Pro

Hokejka CCM Ribcor Trigger 8 SR je druhý nejvyšší model na novou sezónu z řady Ribcor. Tato hokejka je dokonale navržena a vyrobena s využitím nejnovějších pokroků v hokejové technologii a má nízký kickpoint pro bleskurychlé vystřelení.

Klíčové vlastnosti:

 • Sigmatex
 • Trigger Microfeel grip
 • Sigma STP

3. Hokejka Bauer Nexus Sync

Nexus Sync navazuje na svého předchůdce Nexus Geo. Spíš než na revoluci ale návrháři značky Bauer vsadili na evoluci – to nejlepší z modelu Nexus Geo ponechali a přidali do hokejky Nexus Sync několik užitečných vylepšení.

Klíčové vlastnosti:

 • technologie ACL 2.0
 • Connect Tech
 • Tlumí vibrace

4. Hokejka CCM Jetspeed FT6 PRO

Jako všechny hole řady Jetspeed i FT6 Pro nabízí hybridní kickpoint, který je ideální pro hráče, kteří pálí puky ze všech stran či vzdáleností. Hokejka má zcela novou technologii shaftu Nanolite Shield, která se skládá ze silnějších vrstev uhlíkových vláken chránících ultralehké jádro hole. V kombinaci s tuhou čepelí RR-100, jež je vůbec nejlehčí čepelí v historii, zajišťuje, že je hokejka nejen extra lehká, ale také skvěle vyvážená.

Klíčové vlastnosti:

 • Ultralehké jádro hole
 • Technologie Skeleton +
 • FT Microfeel Grip

5. Hokejka Bauer Vapor Hyperlite 2

Přepracovaná hokejová hůl Bauer Vapor Hyperlite 2 vám opět vkládá do rukou celou řadu vylepšení, díky kterým se stala nejlehčí a nejcitlivější hokejkou v dějinách série Vapor. 

6. Hokejka Warrior Alpha LX2 PRO

7. Hokejka Sherwood Rekker Legend PRO

8. Hokejka CCM Tacks AS-V PRO

Nejlepší hokejka poměr cena/výkon

Po pečlivém posouzení a hodnocení hokejek pro seniory jsme se jednomyslně shodli na tom, že hokejka Hokejka CCM Ribcor Trigger 7 je nejlepší volba v poměru cena/ výkon. Tato hokejka si získala uznání díky své vynikající kombinaci technologií a designu, které poskytují optimální výkon a kontrolu na ledě. Její lehká a odolná konstrukce poskytuje hráčům vynikající základ pro dosažení maximálního potenciálu na ledě. Hybridní kick point, zakulacený shaft a R geometrie, dělají z hole skutečný poklad.

Nejlepší hokejka pro seniory

Nejlepší hokejkou pro dospělé hráče byla vybrána Bauer Vapor Hyperlite 2. Druhá generace hokejky posunula výkon hole kupředu a bude jistě tahounem letošní sezóny. Její obliba roste i mezi hráči v NHL a brzy bude na čele žebříčku oblíbenosti.

Nejlepší hokejka pro děti

Nejlepší dětská hokejka 2024 není žádná z našeho seznamu TOP 10. Vítězem je Hokejka Bauer Vapor Prodigy, která zcela dimenzována pro ruce mladých hokejistů. Tenký shaft, přijatelný flex, a odolná konstrukce, více není třeba.

Nejlepší hokejka Bauer

Je jasné, že jsme jako nejlepší hokejku Bauer 2024 museli zvolit Bauer Proto R. Dokonce i značka Bauer přispěchala s další barevnou kombinací této limitované hokejky a tak lze očekávat, že její nástupce bude již sériově vyráběn. Bohužel u nás není příliš kusů této hokejky k dispozici a tak se může stát, že ji už neseženete.

Nejlepší hokejka CCM

Nejtěžší volbou bylo vybrat nejlepší hokejku CCM 2024. Lze očekávat, že bude brzy na špici prodejnosti hokejka CCM Tacks AS-VI, která na náš trh dorazila později. Aktuálně tak volíme CCM Tacks AS-V PRO, která je zárukou výdrže a kvalitního výkonu.

Nejlepší hokejka Warrior

Se značkou Warrior je to složité. Hokejky jsou skvělé, ale skoro nikdo je u nás nedrží na prodejnách. Snad se distribuci v budoucnu podaří prorazit a budeme Warrior opět vnímat jako kvalitního výrobce trhu. Aktuálně doporučujeme vlajkovou loď – hokejku Warrior Novium Pro, která je extrémně lehká a jen tak ji nezlomíte.

Co vědět před nákupem hokejky

Existuje mnoho faktorů, které je třeba při výběru hokejky zvážit. Výběr správné hokejky může výrazně ovlivnit vaši hru tím, že zlepší střelbu, budete snadněji ovládat puk a rychleji s holí pracovat. Pokud se zaměříte na tyto doporučené body objevíte ideální hokejku šitou na míru vašemu hernímu stylu. Podrobný návod na výběr ideální hokejky najdete také v našem obsáhlém článku: Jak vybrat hokejku.

Zásadním krokem je porozumět různým typům hokejek, které jsou k dispozici, a vybrat si takovou, která vyhovuje vaší velikosti, stylu hry a technickým dovednostem.

 1. Určete správnou velikost hokejky – Velikost hokejky dělíme na Youth (dětské 4-8 let), Junior (9-12 let), Intermediate (13-16 let) a Senior (14+). Toto snadné rozdělení vám přichystá ideální „velikost“ hokejky. Důležité je si neplést velikost s délkou hokejky. Určení ideální délky je jednoduché. Postavte se s bruslemi na nohou a držte hůl před sebou. Hokejka by měla sahat pod bradu.
 2. Zvolte si flex hokejky – Flex hokejky, tedy schopnost hokejky prohnout se při střele, ovlivňuje sílu střely a liší se v závislosti na hmotnosti a preferencích hráče. Více se o flexu můžete dozvědět v článku Co je to flex hokejky.
 3. Zvolte si kick point – Kick point neboli bod prohnutí hokejky přímo souvisí s flexem. Bod prohnutí ovlivňuje rychlost vypuštění střely z hokejky. Existují tři typy: low-kick pro rychlé uvolnění, mid-kick pro silné střely a custom kick pro flexibilní uvolnění. Vyberte si kick point, který odpovídá vašim preferencím, a optimalizujte tak svou hru.
 4. Vyberte si zahnutí čepele – Zlepšete přesnost střelby a manipulaci s pukem výběrem z různých vzorů čepelí, lišících se zakřivením na špičce, uprostřed a na patě. Každé zahnutí má různou hloubkou a úhlem, což ji činní jedinečným.

S jakou hokejkou jste letos byli nejvíce spokojeni a která byla naopak zklamáním?

Mohlo by vás zajímat

hokejky sherwood

Sledujete výstroje hráčů v NHL? Pokud ano, jistě jste si všimli, že dřívější rozdělení trhu…

Hokejka CCM Jetspeed FT6 Pro recenze

Hokejka CCM Jetspeed FT6 PRO je jedním z hitů letošní sezóny. Aby ne, CCM se…

černé edice hokejek bauer

U profesionálních hráčů v NHL není neobvyklé, že si zadávají mnoho úprav pro výrobu custom…

2 komentáře: „Nejlepší hokejky 2024“

 1. Kudrnac avatar
  Kudrnac

  Bauer Proto 🏒👍👍za me top, sice je fasuju takze neresim cenu, ale technicky jedna z nejlepších holí za posledni roky

 2. Magi avatar
  Magi

  Bauer maji horsi čepele nez ccm, kdyz to srovnate jsou tlustší na pate i stredu a spodek se snadněji rozedre na betonu nebo na ploše pri off ice treninku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *