Hokejový kemp ccm

I v minulosti jsem rád psal o zajímavých kempech, které rozvíjejí hokejové dovednosti mladých hráčů. CCM Skills Camp již několikátým rokem pořádá své speciální hokejové kempy, na kterých mají hráči možnost kromě tréninků, získat i zkušenosti s výběrem hokejové výstroje. Na našem hokejovém blogu se tématem výběru hokejové výstroje věnujeme pravidelně, proto jsem se rozhodl, že dnešní článek bude o CCM Skills Camp.

 

 

Co je CCM Skills Camp?

Hokejový kemp pod záštitou centrály hokejové značky CCM je určen pro malé hokejisty a hokejisty ( v letošním roce pro ročníky 2005 a 2006), kteří se přihlásili na stránkách ccmskillscamp.eu. Zájem se strany dětí, ale i rodičů je rok od roku větší, což svědčí o kvalitě kempu. Jednotlivé kempy se odehrávají po celé Evropě, ale i Americe. Letošní ročník zavítal v rámci České republiky do Říčan u Prahy.

 

V čem je CCM Skills Camp jiný?

Na tomto jednodenním kempu, mají hráči exkluzivní možnost vyzkoušet si nejnovější výstroj a hokejové brusle CCM pro nadcházející sezónu. V Říčanech to bylo hokejové vybavení CCM JetSpeed a hokejové brusle CCM SuperTacks AS1.

Kromě tréninků na ledě a mimo led pod vedením zkušených trenérů tak získali hráči i cenné zkušenosti z přípravy hokejové výstroje před prvním tréninkem, mohli si vyzkoušet sken pro výběr vhodného typu bruslí, nebo využít pro oddech i brýle s virtuální realitou.

 

Celé video z akce naleznete zde.

 

Jsem moc rád, že se takovéto akce u nás pořádají. Každý kvalitní hokejový trénink pomáhá hráči v jeho rozvoji a je jen dobře, pokud si vyzkouší i vedení pod novými trenéry. Testování hokejové výstroje je určitě také pozitivum, které se bude „mladým puškám“ do budoucna hodit. Ne každý hráč je „sériový“ a je tedy skvělé, pokud se už od mladých let naučí, jak vybrat hokejovou výstroj.

 

 

2 Komentáře(ů)

  1. Růža

    Nedělá CCM také takové kempy pro dospělé? 🙂

  2. hokejman.cz

    Bohužel zatím nic takového nedělá, ale občas pořádají testovací dny pro veřejnost.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.