nová výstroj ccm 2022

Rozhodnout se, kterou hokejovou výstroj od CCM vybrat, může být velmi náročné. Ale nebojte, my vám s tím pomůžeme. Každá řada výstroje je jedinečná a svým nastavením vyhovuje určité skupině hráčů. Hokejová výstroj CCM 2022 přináší velmi zajímavé prvky, které lze nejlépe srovnat v rámci nejvyšších řad. Pojďme se podívat na TOP modely CCM Tacks AS-V Pro a CCM JetSpeed FT4 Pro.

Hokejová výstroj CCM Tacks AS-V Pro

CCM Tacks AS-V Pro je navržena pro maximální ochranu a pokrytí i při maximálním rozsahu pohybu. Tato řada je ideální pro hráče, který rád bojuje na prknech, tedy vyniká fyzickou hrou. Tomuto hráči poskytuje maximální ochranu bez omezení mobility. Jedním z typických materiálů pro řadu CCM Tacks je D3O pěna, což je jeden z nejlepších ochranných materiálů na hokejovém trhu. D3O se používá také ve vojenském, moto průmyslu a bezpečnostních uniformách. Způsob, jakým reaguje na nárazy, je to, co jej dělá výjimečným.

I při fyzicky náročné hře si může hráč dovolit „mezery v chránění“, kdy jeho ochranu převezme CCM AS-V Pro, která zajistí, že se mu nic nestane. Rozšířené chrániče bicepsu, nastavitelné polstrování břicha a spodní části zad, stejně jako nastavitelná vložka chrániče pomáhají hráčům krýt jejich tělo za každé situace.

Pro a proti výstroje CCM Tacks AS-V Pro

PRO

 • Ochrana na úrovni NHL vybavení
 • Maximální pokrytí
 • Ideální pro fyzicky náročnou hru

PROTI

 • Větší objem
 • Přidaná ochrana = vyšší hmotnost

 

Související produkty

Hokejová výstroj CCM JetSpeed FT4 Pro

CCM JetSpeed FT4 PRO je navržena pro maximální mobilitu a s co nejnižší hmotností. Hráči, kteří si JetSpeed FT4 Pro zvolí, vynikají rychlostí a hbitostí, k čemuž jim výstroj pomáhá. I přes odlehčení zůstává hráč chráněn pro případy, kdy se setká s fyzicky náročnou hrou. Pro řadu JetSpeed jsou typické pěny U Foam a ZoteFoam, které snižují celkovou hmotnost a zajišťují ochranu proti nárazům. Elitní úroveň ochrany bez použití plastové výztuže, která obvykle přidává na hmotnosti v kombinaci s anatomickým tvarem Amplified Mobility Design napomáhají hráčům v pohybu do maximálního rozsahu. Na vnitřní straně výstroje funguje pěna jako odpuzovač vlhkosti, tedy neabsorbuje pot a vlhkost, čímž udrží vaši výstroj lehkou po celou dobu hry.

Pro a proti výstroje CCM Tacks AS-V Pro

PRO

 • Konstrukce Featherlight
 • Maximální mobilita
 • Elitní ochrana hráče

PROTI

 • Není vhodná pro hráče s fyzicky náročnou hrou

 

Související produkty

 

Pokud jste hráčem, který miluje tvrdou hru, blokování střel a neustálé přetlačování v prostoru před bránou, CCM Tacks AS-V Pro je pro vás jako dělané. Rychlý a obratný hráč, který je neustále v pohybu, najde perfektní řešení u lehké CCM JetSpeed FT4 Pro. Vybíráte si novou hokejovou výstroj a nejste si jistí, jak na to? Zkuste naše návody – jak vybrat… v přehledu První seznámení s hokejovou výstrojí. Jsme specialisté na hokejovou výstroj, s námi si vybere každý.

Autor: Jiří Tobiáš

Jmenuji se Jiří Tobiáš a již více než 30 let se jako hráč, prodejce a bloger pohybuji v hokejovém prostředí. Rád zkoumám a testuji hokejové vybavení, o kterém následně píši recenze na tomto blogu. S příspěvky pod hlavičkou Hokejman se můžete setkat také na sociálních sítích jako je Facebook, či Instagram. Chcete se mnou spolupracovat, probrat nejnovější hokejky, nebo mi sdělit svůj názor k článku? Neváhejte mě kontaktovat.

3 Komentáře(ů)

 1. Rejza

  Budete dělat i srovnání jiných značek? Warrior, Bauer? Zajímalo by mě to i u hokejek

 2. Tomasz

  obe vystroje maji jeden spolecny problem a to je cena. Holene za petku mi prijdou uplne pres caru.. a dat 15 jen za set vystroje, to penezenku zaboli

 3. hokejman.cz

  Ano, plánujeme dělat více srovnání v rámci našich článků

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *